0 1 połowa

Miedź Legnica

0

0 1 połowa

• Koniec spotkania! Stal pokonała Miedź 1:0 i tym samym wskoczyła na fotel lidera !

• Zostały dwie z czterech doliczonych minut. Dwukrotnie próbował Marquitos. Kiełpin jednak bardzo czujny.

• J. Solić ukarany żółtą kartką.

• Komplet zmian wykorzystany. Śliwa zastąpił bowiem Makucha.

• Heredia po chwili oddaje pierwszy strzał. Niecelny.

• A w Stali Barisić za Prokicia.

• Boisko opuścił Danielewicz. Za niego Heredia. Piłkarz z Dominikany debiutuje w Miedzi.

• To powinna być bramka na 2:0! Tomasiewicz pomylił się...

• Miedź znowu w polu karnym. Uderza Ojamaa, jednak zostaje zatrzymany przez obrońców.

• Na boisku nie ma już autora bramki. Paluchowskiego zmienił Żyro.

• Miedź szuka wyrównującej bramki. Przed chwilą jej akcja została przerwana dosłownie w kluczowym momencie.

• W miejsce Maka pojawił się Janoszka.

• Groźna odpowiedź Miedzi. Obok bramki uderzał Musa - po kornerze.

• Stal także pudłuje. Obok słupka kopnął Mak. Do końca spotkania pozostało niecałe pół godziny. W wirutalnej tabeli Stal jest pierwsza.

• Miedź nie może się dziś wstrzelić. Piłka raz jeszcze przeszła obok bramki.

• Mislov opuścił murawę. Za niego wszedł Sabala.

• Danielewicz trafił do notesu sędziego.

• Paluchowski z zimną krwią wykorzystał okazję na główkę.

• Ależ otwarcie drugiej połowy. Do siatki trafia Paluchowski. To jego trzeci gol w tej edycji.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. 1:0 DLA STALI!

• Gramy dalej. Od środka rozpoczęła Stal.

• Przerwa. Sędzia zakończył pierwszą połowę. Na razie jest to raczej mecz walki. Oby ciekawiej zrobiło się po zmianie stron.

• Jeszcze próbowała Miedź, ale strzał okazał się niecelny. A uderzał Ojamaa.

• Stasik też dostał kartkę.

• Mislov z żółtą kartką. Dużo tych fauli w meczu...

• W statystykach wygląda to tak, że Stal oddała dwa celne strzały, zaś Miedź ani jednego.

• Dużo walki o środek pola, co chwilę w użyciu gwizdek sędziego. Nie jest to porywające widowisko...

• W drużynie spadkowicza brakuje na razie zrozumienia. Przed chwilą podanie nie w tempo i strata. A akcja nieźle się zapowiadała.

• Blisko, bardzo blisko gola dla gospodarzy. Z wolnego próbował Nowak i nieznacznie się pomylił. Jęk zawodu na trybunach.

• Żółtą kartką ukarany Musa.

• Kolejny strzał ze strony gospodarzy - bodaj jednak pierwszy celny. Załuska na posterunku.

• Na razie brakuje konkretów z obu stron.

• Stal bodaj po raz trzeci w meczu miała rzut rożny z tego samego narożnika. Tym razem akcję wyjaśnili obrońcy Miedzi.

• Stal szukała szczęścia po rzutach rożnych. Bez powodzenia. Wcześniej także zablokowany strzał.

• Pierwsza kartka w meczu. Ukarany Zieliński.

• Miedź szuka miejsca na prawej flance. Na razie teren zdobywa głównie dzięki autom.

• Pierwszy strzał ze strony gości - niecelny.

• Początek spokojny. Strony "badają" się. Sędzia na razie odgwizduje faule w środku pola.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło. Od środka goście.

• Rozgrzewka zakończona. Za chwilę piłkarze pojawią się na boisku. Zawody poprowadzi sędzia Łukasz Szczech (Kobyłka).

• W ostatniej kolejce Stal wygrała z Termaliką 2:1, a Miedź z Chojniczanką 3:0.

• Ławka Stali: K. Soljić, Primel, Żyro, Olszewski, Bodzioch, Urbańczyk, Lisowski, Janoszka.

• Ławka Miedzi: Bartczak, Koziara, Hewelt, Conde, Antkowiak, Sabala, Śliwa, Heredia.

• Kierujemy wzrok w stronę Mielca, bo tam dokończymy 6. kolejką Fortuna 1 Ligi. Naprzeciw siebie staną drużyny, które zgromadziły po dziesięć punktów. Jest zatem szansa, że jedna z nich dzisiaj dogoni liderującą Wartę Poznań.