MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Strefa Biznesu patronuje akcji "Kupuj nasze - są powody do dumy"

Marzena SMORĘDA, [email protected]
Tak wygląda logo akcji "Kupuj nasze - są powody do dumy"
Tak wygląda logo akcji "Kupuj nasze - są powody do dumy"
Rok 2009 będzie Rokiem Polskiego Produktu. 21 marca 2009 roku rozpoczęła się wyjątkowa, przygotowana z dużym rozmachem kampania gospodarcza „Kupuj Nasze – są powody do dumy”, która łączy w sobie kampanię społeczną, serial reklamowy oraz program edukacyjny.

Po raz pierwszy połączono te trzy formy działań komunikacyjnych po to, by zbudować wśród Polaków postawę patriotyzmu konsumenckiego, a tym samym promować jakość naszych towarów i wspomóc rozwój polskich firm. Po 20 latach funkcjonowania w warunkach wolnej gospodarki, polski produkt staje się wreszcie synonimem wysokiej jakości i innowacyjności.

Akcja ma na celu przełamanie barier i stereotypów, dotyczących jakości polskich produktów oraz zmianę mentalności Polaków, w której rodzime wyroby wciąż jeszcze postrzegane są jako te gorsze.

Kampania będzie prowadzona do końca 2009 roku poprzez spoty telewizyjne, emitowane w TVN, TVN7, TVN Turbo, TVN Meteo, TVN Style, a także w TVP1, TVP2 i TVP Kultura, serial reklamowy i program edukacyjny skierowany do pracowników, klientów i partnerów biznesowych tych polskich firm, które aktywnie włączają się w ideę promowania wysokiej jakości polskich produktów.

Także internetowy portal gospodarczy „Echa Dnia” Strefa Biznesu włącza się do tego przedsięwzięcia. Poprzez szeroko zakrojoną i trafiającą do tysięcy internautów akcję informacyjną i edukacyjną będziemy promować najlepsze gospodarcze inicjatywy i przedsięwzięcia w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw, a także ich produkty.

 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia