Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Od 18 kwietnia administracja publiczna ma obowiązek przyjmowania od dostawców usług i wykonawców zamówień publicznych, automatycznych e-faktur.
  Z kraju i ze świata

  Koniec z fakturami w PDF

  Rusza Platforma Elektronicznego Fakturowania. Od 18 kwietnia administracja publiczna ma obowiązek przyjmowania od dostawców usług i wykonawców zamówień publicznych, automatycznych e-faktur. Polska staje się jednym z pierwszych krajów, które zaczynają w pełni wdrażać europejską dyrektywę o obowiązkowym przyjmowaniu e-faktur w administracji publicznej.

 2. Prawdopodobnie już 25 kwietnia zostanie otwarta restauracja McDonald’s na dworcu kolejowym w Radomiu.
  Strefa biznesu

  McDonald's na dworcu kolejowym w Radomiu. Kiedy otwarcie?

  Na dworcu kolejowym w Radomiu powstaje restauracja McDonald’s.

 3. NOWE PODATKI od 2020: PiS potrzebuje pieniędzy na obietnice. W górę m. in. akcyza, podatek cyfrowy, opłata recyklingowa [18. 4. 2019 r.]
  Wiadomości

  Nowe podatki od 2020. Potrzebne środki na obietnice PiS?

  Ministerstwo Finansów szykuje nowe podatki, które zaczną obowiązywać od 2020 roku. PiS szuka środków do budżetu, które miałyby pokryć obietnicy socjalne zawarte w nowej piątce PiS, które prezentował prezes Jarosław Kaczyński. Co złoży się na nowe podatki? Czeka nas wzrost akcyzy na papierosy i alkohol, uszczelnienie opłaty recyklingowej, wprowadzenie podatku cyfrowego, wprowadzenie testu przedsiębiorcy, opodatkowanie płynu do e-papierosów i powrót do pomysłu zniesienia 30-krotności ZUS.

 4. Tajemnice produkcji butelek i dzbanków filtrujących marki Dafi w nowym programie Anny Nowak-Ibisz „Tak powstaje…” na antenie TVN Style
  Z regionu

  Pani Gadżet odwiedziła kielecką firmę

  Anna Nowak-Ibisz, czyli słynna Pani Gadżet, zajrzała za kulisy pracy fabryki Dafi Pro w podkieleckiej Bilczy. Prześledziła od A do Z produkcję butelek oraz dzbanków filtrujących marki Dafi. O wszystkim opowiedziała w pierwszym odcinku programu „Tak powstaje…” - nowego formatu stacji TVN Style.

 5. Poseł Michał Cieślak podczas sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju.
  Wiadomości

  Fabryka wody Buskowianka zniknie z centrum Buska-Zdroju

  Zmiany w strefach uzdrowiskowych w Busku-Zdroju. Po długich staraniach zapoczątkowanych przez byłego prezesa Uzdrowisko Busko-Zdrój Wojciecha Legawca i przy wsparciu świętokrzyskiego posła Michała Cieślaka ze strefy C wyłączono sołectwo Wełecz, gdzie przeniesiona zostanie fabryka wody Buskowianka, która obecnie znajduje się w sercu Buska-Zdroju.