Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Afera w "Żabce" w Kielcach. Ludzie są oburzeni tym, że można w taki sposób postępować
  Z regionu

  Afera w "Żabce" w Kielcach. Ludzie są oburzeni tym, że można w taki...

  Nagranie przedstawiające kobietę ścierającą datę ważności na czekoladach trafiło jakiś czas temu do Internetu. Ludzie są oburzeni tym, że można w taki sposób postępować.

 2. 75 proc. dorosłych Polaków robi zakupy w Biedronce. Jednak to Lidl, w którym kupuje już 59 proc. rodaków, jest najchętniej polecanym sklepem spożywc
  Z kraju i ze świata

  Najczęściej kupujemy w Biedronce, ale wolimy Lidla

  75 proc. dorosłych Polaków robi zakupy w Biedronce. Jednak to Lidl, w którym kupuje już 59 proc. rodaków, jest najchętniej polecanym sklepem spożywczym.Na rynku drogerii bezkonkurencyjny pod względem popularności jest Rossmann. Warto zauważyć, że sieć Hebe, choć ustępuje Rossmannowi pod względem liczby klientów, w ciągu ostatnich 2 miesięcy znacząco poprawiła wizerunek.

 3. Inauguracja budowy; Taras Barszczowski z firmyT.B. Fruit (z prawej) i Sławomir Chmielewski, burmistrz Mogielnicy.
  Strefa biznesu

  Ukraińcy budują wielki zakład przetwórczy w Brzostowcu

  43 miliony euro ma zainwestować w Brzostowcu pod Mogielnicą ukraińska firma T.B. Fruit - podaje portal pl.sputniknews.com. W miejscowości tej powstanie jedna z największych w Polsce przetwórni owoców i jagód.

 4. W zamku Książ w Wałbrzychu podpisano deklarację współpracy przy projekcie Alians S35
  Strefa biznesu

  W zamku Książ w Wałbrzychu podpisano deklarację współpracy przy...

  Projekt zakłada stworzenie nowoczesnej aglomeracji między Wałbrzychem, Lubinem i Wrocławiem wokół drogi ekspresowej S35. Ma się koncentrować głównie na branży motoryzacyjnej rozwijającej się w kierunku elektromobilności.

 5. We wtorek Maciej Bursztein pokazywał pasiekę Dafi kontrahentom z Japonii, którzy przyjechali do Kielc na biznesowe rozmowy. Goście byli zachwyceni p
  Wiadomości

  Firmowe pszczoły Dafi poznały już swojego gospodarza

  W piątek w Kielcach uroczyste otwarcie pasieki Dafi – pierwszego kompleksu uli, które stanęły na terenie fabryki w Kielcach. W firmie trwają właśnie ostatnie przygotowania do wydarzenia, które będzie transmitowane na żywo w wejściach pogodowych programu „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Z pszczołami osobiście zapoznał się już Maciej Bursztein, członek zarządu oraz dyrektor do spraw rozwoju Formaster Group.