Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Koronawirus: Nowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa na krajowych lotniskach i na pokładach samolotów obowiązujące od 1 czerwca 2020 r.
  Strefa biznesu

  Wracają loty. Nowe zasady na lotniskach i w samolotach

  Obowiązek wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia, zgodnie z instrukcją przewoźnika - to jeden z warunków wymaganych od pasażerów planujących lot. Zobacz, jakie wymagania będą obowiązywały na lotniskach i na pokładach samolotów od 1 czerwca 2020 r. PLL LOT uruchamia połączenia krajowe.

 2. Zobacz, na jakich stanowiskach szukać pracy podczas pandemii
  Praca

  W tych branżach pracownicy mogą przebierać w ofertach pracy

  Szukasz pracy, ale widzisz, że nowych ofert ubyło? Czujesz się niepewnie w związku z pandemią? Sprawdź, w których branżach i na jakich stanowiskach pracownicy umacniają swoją pozycję.

 3. Wielu rodziców musiało zacząć godzić rolę pracownika i nauczyciela.
  Z kraju i ze świata

  Praca zdalna zostanie z nami już na zawsze

  Wśród polskich przedsiębiorców istnieje silne przekonanie, że praca zdalna jest elastycznym trybem pracy, ze wszystkimi negatywnymi dla pracowników konsekwencjami. -Praca zdalna jawi się wielu pracownikom jako taka fantastyczna opcja dająca wiele możliwości- tłumaczy w rozmowie z AIP ekspert. - Jednak okazuje się, że praca zdalna nie jest tak łatwa do zorganizowania i tak przyjemna jak mogłoby się wydawać- dodaje.

 4. Robert Bieroń wystawia Jackowi Sasinowi rachunek za wybory. Wieczorem w Sejmie głosowanie nad wotum nieufności dla ministra
  Wiadomości

  Robert Biedroń wystawia Jackowi Sasinowi rachunek za wybory

  Sejm w piątek wieczorem rozpatrzy wniosek klubu KO-PO o wyrażenie wotum nieufności dla ministra aktywów państwowych Jacka Sasina. Chodzi o odwołane wybory prezydenckie i koszty, które poniósł w związku z tym budżet państwa. Z kolei jeden z liderów Lewicy Robert Biedroń przedstawił politykowi PiS „rachunek za wybory pocztowe”.

 5. PKP Intercity od 31 maja przywraca kolejne połączenia. Znów pojedziemy Pendolino. Zobacz, które pociągi wracają? [ROZKŁAD JAZDY, PORADNIK]
  Strefa biznesu

  PKP Intercity: Na tory wracają pociągi Pendolino

  Co powinniśmy wiedzieć zanim wsiądziemy do pociągu? Które pociągi PKP Intercity wracają do rozkładu PKP? Kolej luzuje połączenia od 31 maja 2020 r.