Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. 06.06.2018. swidnica radar droga krajowa miedzy zielona gora a nowogrodem bobrzanskim kontrola drogowa fotoradar foto radarfot. mariusz kapala / gazeta
  Z kraju i ze świata

  Na polskich drogach wkrótce pojawią się nowe fotoradary

  Nadmierna prędkość odpowiada za najwięcej wypadków drogowych w Polsce. Dlatego aby wzmocnić bezpieczeństwo na naszych drogach przybędzie fotoradarów.

 2. Elektrownia fotowoltaiczna w Sroczkowie, gmina Pacanów.
  Wiadomości

  Estończycy otworzyli u nas wielką elektrownię fotowoltaiczną

  W środę, 15 stycznia w Sroczkowie, gmina Pacanów odbyło się uroczyste otwarcie i uruchomienie pierwszych elektrowni fotowoltaicznych estońskiego inwestora - firmy Sunly. To milionowa inwestycja.

 3. 21.11.2007 warszawa gpw , gielda papierow wartosciowych sala notowan gieldy papierow wartosciowych fot wojciech barczynski / polskapresse
  Z kraju i ze świata

  5 lat temu frank kosztował 5 złotych

  Skokowy wzrost rat kredytów, a także tysiące spraw sądowych, to tylko dwie konsekwencje decyzji szwajcarskiego banku centralnego, która podjęta została 15 stycznia 2015. Kurs waluty to tylko jedna strona medalu. Druga to oprocentowanie, które dziś w przypadku frankowych kredytów jest często bardzo niskie. Bez tego raty byłyby znacznie wyższe niż są.

 4. Kamil Cedro w swoim markecie Lewiatan w Łopusznie. Tu - na stoisku z alkoholami wystawił wylicytowany Puchar Ligi Mistrzów. Każdy może przyjść i zrobić
  Wiadomości

  Puchar Mistrzów w... Lewiatanie. Niezwykła historia z WOŚP

  Jesteśmy po Wielkim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Okazało się, że wielkich serc w regionie świętokrzyskim nie brakuje. Jednym z bohaterów okazał się Kamil Cedro, współwłaściciel sklepu Lewiatan w Łopusznie. Mężczyzna wylicytował Puchar Ligi Mistrzów PGE Vive Kielce za… 5,5 tysiąca złotych. To najwyższa kwota jaką zapłacona podczas licytacji za jedna rzecz w całym regionie .

 5. 35 dni urlopu to w praktyce pozbawienie firmy obecności pracownika przez 1,5 miesiąca w roku.
  Wiadomości

  35 dni urlopu dla każdego pracownika?

  Nie 20 dni, nie 26 dni, ale aż 35 dni za każdy rok pracy miałby wynosić nowy urlop wypoczynkowy dla każdego kto zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę regulowanej kodeksem pracy. Taką propozycję zgłosiły związki zawodowe i jest ona analizowana przez organizacje pracodawców.