Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Tygodnik "Wprost" opublikował ranking 100 najbogatszych Polaków. By znaleźć się w tym elitarnym gronie trzeba było zgromadzić minimum
  Wiadomości

  Lista 100 najbogatszych Polaków według "Wprost" [RANKING]

  Tygodnik "Wprost" opublikował ranking 100 najbogatszych Polaków. By znaleźć się w tym elitarnym gronie trzeba było zgromadzić minimum 400 mln złotych. W 2020 roku nastąpiły pewne przetasowania. Przygotowaliśmy dla was zestawienie pierwszej dziesiątki. Sprawdź, ile wynoszą majątki najbogatszych.

 2. Nowoczesne targowisko w Iwaniskach już otwarte [ZDJĘCIA]
  Z regionu

  Nowoczesne targowisko w Iwaniskach już otwarte [ZDJĘCIA]

  Nowe Targowisko Wiejskie w Iwaniskach zostało oficjalnie otwarte. Mieszkańcy mogą już robić tam zakupy w komfortowych warunkach. Kto wie, czy niedługo nie będzie to możliwe codziennie, od poniedziałku do soboty.

 3. Tak prezentuje się Galeria "Dworcowa" w Jędrzejowie.
  Z regionu

  Galeria "Dworcowa" w Jędrzejowie - jakie sklepy? Są "Bistro...

  Galeria "Dworcowa", usytuowana przy ulicy Przemysłowej w Jędrzejowie, tuż obok stacji PKP i powstającego Centrum Odprawy Pasażerów, już jest otwarta. Przestronne pomieszczenia i przeszklony pawilon robi wrażenie. Od marca działa tam "Bistro Stacja" serwująca domowe obiady, desery, koktajle czy kawę. Tuż obok, na parterze budynku znajduje się także optyk oraz sklep z odzieżą roboczą. Jak prezentuje się galeria? Zobaczcie zdjęcia.

 4. Płace 2010-2020. Porównaliśmy zarobki w Świętokrzyskiem. Nie uwierzycie jak się zmieniały [WIDEO]
  Wiadomości

  Płace 2010-2020. Porównaliśmy zarobki w Świętokrzyskiem. Nie...

  Od 2010 do 2019 roku w województwie świętokrzyskim z roku na rok rosną zarobki. W ostatnich miesiącach 2020 roku ten trend się odwrócił – wynika z danych Urzędu Statystycznego w Kielcach. Po raz pierwszy od dekady średnie wynagrodzenie w regionie w firmach zatrudniających powyżej 9 osób uległo obniżce. Dlaczego zarabiamy mniej i o ile? Sprawdziliśmy.

 5. Świadczenie dobry start nie przysługuje na dzieci uczęszczające do przedszkola oraz dzieci realizujące roczne przygotowanie przedszkolne w tzw. zerówce
  Wiadomości

  Czas na wnioski o 300+ na szkolną wyprawkę

  Złożenie wniosku o 300 zł wyprawki dla ucznia (Dobry Start) w lipcu lub sierpniu gwarantuje wypłatę świadczenia nie później niż do 30 września. Gdy wniosek zostanie złożony w kolejnych miesiącach (we wrześniu, październiku lub listopadzie), to wsparcie trafi do rodziny w ciągu 2 miesięcy od złożenia wniosku.