Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Trwa burzenie biurowca Eiffage w Kielcach. Powstanie tu market Lidl?
  Wiadomości

  W Kielcach burzą biurowiec. W jego miejsce Lidl?

  Kilkupiętrowy okazały biurowiec przy zbiegu ulic Zagnańskiej i Łódzkiej w Kielcach znika z mapy Kielc. Najpierw była tu siedziba firmy Mitex, potem Eiffage Polska - teraz, według nieoficjalnych jeszcze informacji ma tu powstać market - prawdopodobnie sieci Lidl.

 2. Szymon Mazurkiewicz, dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego
  Wiadomości

  Afera z KPT, czy dyrektor utrzyma stanowisko?

  W piątek na portalu internetowym „Scyzoryk się otwiera” pojawiły się zarzuty wobec dyrektora Kieleckiego Parku Technologicznego, Szymona Mazurkiewicza. Autor wpisu, Dariusz Gacek zarzuca mu życie milionera przy stosunkowo niskich dochodach. Wskazuje też na liczne nieprawidłowości w firmie. Mazurkiewicz z kolei wydał w tej sprawie oświadczenie.

 3. Od kilku lat prezesem Uzdrowiska Busko Zdrój jest Wojciech Legawiec.
  Wiadomości

  Zmiany w Uzdrowisku Busko-Zdrój. Lubawski lub Duda na prezesa?

  Po przejęciu przez Prawo i Sprawiedliwość rządów w województwie szykują się tez zmiany w spółce Uzdrowisko Busko-Zdrój, której właścicielem jest samorząd województwa. W sobotę powołany został nowy przewodniczący Rady Nadzorczej , trwają przepychanki co do obsadzenia najważniejszego stanowiska - prezesa zarządu. Lista kandydatów jest długo.

 4. W Świętokrzyskiem mamy 119 nowych inżynierów z uprawnieniami dla budownictwa. Wśród nich prymusi i syn… wojewody
  Wiadomości

  Mamy 119 nowych inżynierów z uprawnieniami dla budownictwa

  Stu dziewiętnastu świętokrzyskim inżynierom wręczono w poniedziałek, 14 stycznia w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach uprawnienia budowlane. Wśród osób, które pomyślnie zdały trudny państwowy egzamin był Maciej Wojtyszek, syn Agaty Wojtyszek, wojewody świętokrzyskiego.

 5. Zmiany w kodeksie pracy 2019. Wysokość zarobków przestanie być tajemnicą [16.01.2019]
  Wiadomości

  Zmiany w kodeksie pracy 2019. Wysokość zarobków przestanie być...

  Wciąż niewiele firm w Polsce decyduje się na ujawnienie proponowanych zarobków w ogłoszeniu o pracę. Wysokość wynagrodzeń to temat tabu nie tylko podczas procesów rekrutacyjnych. Nie rozmawiają o nich pracownicy, a pracodawcy zobowiązują ich do utrzymania wynagrodzeń w tajemnicy. Jednak w niedługim czasie może się to zmienić.