Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Chatbot w strategii omnichannelowej. O czym pamiętać? Specjaliści porozmawiają o tym w Krakowie
  Firma

  Technologia, które rozwinie Twoją firmę

  Chatboty stwarzają szereg nowych możliwości, jeśli chodzi o kontakt z użytkownikiem. Dowiedz się, w jaki sposób prowadzić w nich kampanie wszechkanałowe, jakie dane o użytkownikach pozwalają zbierać chatboty oraz jak zaprojektować charakter bota.

 2. 02.10.2014 wroclaw zdjecie ilustracyjne gwr znak znaki lpg gaz stacja tankowania gazu benzynowa fot. janusz wojtowicz / polskapresse gazeta wroclaws
  Z kraju i ze świata

  LPG mocno podrożało na stacjach. Bedą kolejne podwyżki

  W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami gwałtownych i znacznych wzrostów cen paliwa LPG na stacjach benzynowych. Kierowcy pojazdów wyposażonych w instalację na propan-butan płacą nawet ponad 20 gr więcej na litrze.

 3. Emerytura plus praca. Zobacz, kiedy warto dorabiać do świadczenia, a kiedy wręcz przeciwnie
  Wiadomości

  Emerytura plus praca. Zobacz, kiedy opłaca się dorabiać

  Emerytura na bardzo niskim poziomie zmusza wielu seniorów do szukania dodatkowych źródeł dochodów. Tylko w ciągu ostatnich czterech lat liczba czynnych zawodowo emerytów zwiększyła się o 30%. Zobacz, ile można dorobić do emerytury, żeby wysokość świadczenia nie uległa zmianie.

 4. Wszystkie wskaźniki składowe świadczą o otaczającym sektor spowolnieniu. Popyt na produkty przetwórstwa spada – zarówno z powodu zmniejszenia zapotrzebowania
  Z kraju i ze świata

  Spowolnienie nie odpuszcza

  W opublikowanym komunikacie IHS Markit, listopadowy wskaźnik PMI dla polskiego sektora przetwórstwa przemysłowego wyniósł 46,7 pkt. To 13. miesiąc z rzędu poniżej pułapu 50 pkt, co oznacza, że od ponad roku menedżerowie logistyki obserwują ogólne pogorszenie warunków prowadzenia biznesów w swoich gałęziach. Zarazem jest to niewątpliwie korekta w stosunku do październikowego odczytu 45,6 pkt, który porównywalny był wyłącznie do rzeczywistości kryzysu 2008-2009. Otwartym pytaniem pozostaje, na ile zróżnicowana sytuacja gałęzi przetwórstwa przekłada się na dzisiejszy wynik.

 5. Znana restauratorka Magda Gessler, poza tym, że pomaga upadającym restauracjom stanąć na nogi w programie Kuchenne rewolucje, sama ma kilka restauracji.
  Z kraju i ze świata

  Ile restauracji ma Magda Gessler i co w nich zjemy?

  restauracje magdy gessler, magda gessler gdzie ma restauracje,restauracja magdy gessler ceny, restauracja zielnik magda gessler, schronisko smaków magda gessler, AleGloria magda gessler, słodki słony magda gessler, u fukiera magda gessler, restauracja polka warszawa, restauracja polka łódź