Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Obywatel Ukrainy porażony prądem w firmie w Skarżysku. Miał pół promila
  Wiadomości

  Wypadek w pracy! Ukrainiec porażony prądem był "pod wpływem"

  Nieszczęśliwy wypadek w jednej z firm w Skarżysku. W czwartek podczas używania myjki ciśnieniowej prąd poraził 27-letniego pracownika z Ukrainy. Na szczęście ktoś zobaczył, co się dzieje i wyłączył zasilanie. Cudzoziemiec trafiło szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W wydychanym powietrzu miał około pół promila alkoholu.

 2. Awantura w staszowskim PKS. Napięta sytuacja między pracownikami a nowymi władzami spółki, poszło o pieniądze
  Z regionu

  Awantura w staszowskim PKS. Związkowcu kontra nowy prezes

  Napięta sytuacja między pracownikami staszowskiego PKS-u a władzami spółki trwa już od dłuższego czasu. Teraz miarka się przebrała - pracownicy stanowczo domagają się wypłaty zaległych wynagrodzeń i jasnego określenia jak spółka będzie funkcjonowała dalej. Jak dowiedziało się "Echo Dnia" staszowski PKS będzie musiał wypłacić zatrudnionym osobom około 600 tysięcy złotych.

 3. To nie pierwszy przypadek, gdy oszuści podszywają się pod Pocztę Polską.
  Wiadomości

  Naciągają „na paczkę” z poczty. Nie daj się oszukać!

  Oszuści mają nową metodę - „na paczkę”. Cel jest taki jak zawsze: senior ma przelać pieniądze na wskazany rachunek lub je przekazać osobiście.

 4. Najlepiej z niedzielnym zakazem radzą sobie dyskonty, z Biedronką na czele. Organizują w pozostałe dni promocje i... skutecznie pozbawiają klientów mniejsze
  Wiadomości

  PiS zaostrzy zakaz handlu w niedzielę

  Grupa Polaków przeciwnych niedzielnemu zakazowi handlu wyraźnie przeważa nad gronem jego zwolenników. Co więcej, liczba kontestatorów stale rośnie, a zagorzałych zwolenników ograniczeń ubywa. Mimo to rząd raczej nie wycofa się z planu rozszerzenia zakazu na wszystkie niedziele. Wkrótce możemy się spodziewać zaostrzenia i uszczelnienia przepisów - uderzy to m.in. w popularne Żabki. Wyborcy PiS mają w tej sprawie całkiem inną opinię niż zwolennicy pozostałych ugrupowań.

 5. Wypadek przy pracy w Elektrowni w Połańcu. Poważnie rannego mężczyznę zabrał śmigłowiec
  Wiadomości

  Wypadek w elektrowni w Połańcu.Mężczyzna stracił część nogi

  Do poważnego wypadku przy pracy doszło we wtorek krótko przed godziną 12.30 na terenie elektrowni w Połańcu w powiecie staszowskim. 48-letni obchodowy, który wkrótce miał kończyć zmianę, kontrolował maszynę: pionowy przenośnik taśmowy z wygarniaczem.