Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Artur Kudzia nowym dyrektorem Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach
  Z regionu

  Jest nowy dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach

  Artur Kudzia został nowym dyrektorem Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach. W czwartek wygrał konkurs ogłoszony na to stanowisko. Okazał się najlepszy pośród 4 kandydatów.

 2. Budowa potężnego ośrodka z torem Formuły 1 w gminie Stąporków stanęła w miejscu
  Wiadomości

  Co z budową potężnego ośrodka z torem Formuły 1 w regonie?

  W Odrowążu, gmina Stąporków, ma powstać ośrodek Polonez Gate, w którym znajdzie się między innymi najdłuższy tor wyścigowy w Europie, spełniający warunku Formuły 1. Kiedy wbita zostanie pierwsza łopata, nadal nie wiadomo. Pomysłodawca inwestycji wciąż czeka na decyzje od inwestorów z zagranicy.

 3. 37 proc. pracowników tymczasowych z Ukrainy „rozważa” lub „raczej rozważa” wyjazd do innego kraju niż Polska.
  Z kraju i ze świata

  Coraz mniej Ukraińców w Polsce

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych podał informację na temat tego, iż po raz pierwszy od lat zmniejszyła się liczba obywateli Ukrainy ubezpieczonych w ZUS. Według ostatnich danych ubezpieczyciela, na przełomie roku liczba pracowników z ukraińskim paszportem, za których odprowadzano składki do ZUS zmalała o ponad 20 tysięcy.

 4. Solec Medical Spa-w Solcu -Zdroju powstanie gigantyczny kompleks hotelowy. To jedna z największych takich inwestycji w Polsce [ZDJĘCIA]
  Wiadomości

  W Solcu-Zdroju budują gigantyczny kompleks hoteli! (ZDJĘCIA)

  Kompleks hoteli Solec Medical Spa, o zapierającej dech w piersiach architekturze powstaje w Solcu-Zdroju w powiecie buskim. To jedna z największych tego typu inwestycji ostatnich lat w Polsce - może tu powstać kilkaset miejsc pracy. Inwestor już ma prawomocne pozwolenie na budowę, ma rozpocząć się w tym roku.

 5. W środę w samo południe ruszył nowy ekskluzywny market Carrefour Premium w Galerii Korona w Kielcach (WIDEO)
  Z regionu

  Ruszył Carrefour Premium w Kielcach (WIDEO)

  W środę, 13 lutego od godziny 12 w Galerii Korona w Kielcach ruszył francuski Carrefour Premium. Nowy market powstał w miejscu Delikatesów Piotr i Paweł.