Super cenna marka z Kielc!

/jap./, [email protected]
Złoty wieżowiec Kolportera już po raz drugi jest symbolem Supermarki
Złoty wieżowiec Kolportera już po raz drugi jest symbolem Supermarki
Udostępnij:
Ta kielecka firma została uznana za jedną z najbardziej znanych polskich marek w tegorocznej edycji rankingu Business Superbrands

Grupa Kolporter Krzystzofa Klickiego jest jedną z najbardziej znanych polskich marek w rankingu Business Superbrands. Celem zestawienia było wyłonienie najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek kategorii B2B (biznesowych), obecnych na polskim rynku.

Kto opracowuje ranking? 

Ranking, organizowany jest w Polsce na zlecenie międzynarodowej organizacji The Superbrands, promującej ideę brandingu już w 80 krajach świata. Kolporter uzyskał to prestiżowe wyróżnienie już po raz drugi – poprzednio w 2007 roku.

Proces selekcji do polskiej edycji Business Superbrands, podobnie jak w innych krajach świata, rozpoczął się od stworzenia we współpracy z instytutami badawczymi listy 1500 renomowanych marek konsumenckich i 1200 biznesowych. Ta lista została przekazana Radzie Marek, składającej się z 27 wybitnych polskich ekspertów w dziedzinie marketingu i public relations oraz przedstawicieli mediów marketingowych i ekonomicznych. Tak dobrana kapituła specjalistów oceniła marki w skali od 1-20, bazując na swojej subiektywnej opinii na temat siły marketingowej poszczególnych brandów.

Będzie gala

Te z nich, które uzyskały największą liczbę punktów, zostały nagrodzone tytułem Business Superbrands i zaproszone do zaprezentowania historii swojego rozwoju na polskim rynku w albumie Business Superbrands Polska – publikacji określanej na świecie mianem „Biblii Brandingu”. Ostatni etap to gala finałowa, podczas której zwycięskim w danych kategoriach markom, wręczone będą statuetki.

- Nagroda ta jest jedynym na rynku wyróżnieniem dla działu marketingu firmy za wieloletnią pracę na rzecz silnej marki. Tytuł ten zostaje przyznany jedynie niewielkiej liczbie firm – poniżej 5 procent z ogółu marek ocenianych przez Radę Marek - mówi Nina Kowalewska-Motlik, prezes New Communications, agencji będącej partnerem The Superbrands Ltd w Polsce.

Kolporter może od dziś używać tego tytułu we wszelkiej komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polacy posiadają coraz droższe smartfony

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia
Dodaj ogłoszenie