MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Świętokrzyska firma z szansą na prestiżową europejską nagrodę! Laureatów poznamy w Paryżu

Marzena SMORĘDA [email protected]
Grupa PSB to największa grupa zakupowa z branży budowlanej w Polsce. W Kielcach organizuje swoje  targi dla tej branży
Grupa PSB to największa grupa zakupowa z branży budowlanej w Polsce. W Kielcach organizuje swoje targi dla tej branży
Jeszcze nigdy firma z naszego regionu nie reprezentowała Polski w tak prestiżowym, europejskim konkursie nagród dla biznesu. Czy zdobędzie tytuł i wygra w kategorii: Firma Roku? Przekonamy się jesienią w Paryżu.

Jury prestiżowego, europejskiego konkursu European Business Awards ogłosiło kilka dni temu, że Grupa PSB SA będzie reprezentować Polskę w jego tegorocznej edycji. Firma z Wełecza koło Buska Zdroju została wybrana z niemal dwustu polskich przedsiębiorstw, do grona 25 podmiotów reprezentują-cych Polskę i przechodzi do drugiej rundy kontynentalnego współzawodnictwa. Zwycięzcy konkursu zostaną zaprezentowani jesienią w Paryżu.

W gronie najlepszych marek

Od czterech lat ranga i międzynarodowe znaczenie kon-kursu European Business Awards bardzo szybko rośnie w krajach Unii Europejskiej, bowiem promuje on świetne przedsię-biorstwa o unikalnej zdolności do wykazania się trzema kluczowymi elementami w przedsiębiorczości. Członkowie jury wyła-niają organizacje, które wyróżnia innowacyjność, doskonałość biznesowa i zrównoważony rozwój.

Konkurs European Business Awards pokazuje rozwój przedsiębiorstw, które wyróżniają się innowacyjnością, połączoną z sukcesami rynkowymi, a jednocześnie odpowiedzialnością społeczną. W 2009 roku 99 nagrodzonych nagrodą Ruban d’Honneur osiągnęło łączny przychód 570 miliardów euro i zanotowało 56-procentowy wzrost zysku.

- Podczas czteroletniej historii konkursu osiągnęliśmy niezwykle wysoką jakość zgłoszeń firm, które są pasjonatami swoich biznesów. Tylko nieliczne otrzymały szansę reprezentowa-nia swego kraju na rozległym forum europejskiego współza-wodnictwa najznamienitszych europejskich marek. To wyjątkowe wyróżnienie i uznanie dla Grupy PSB jako reprezentanta kraju i razem z bankiem HSBC mamy nadzieję, że Polska przejdzie do następnej rundy – mówi Adrian Tripp, prezes European Business Awards.

Co to za konkurs?

Konkurs European Business Awards (www.businessawardseurope.com), sponsorowany przez bankowego giganta HSBC, powstał, aby prezentować i nagradzać doskonałość w biznesie, najlepsze praktyki oraz in-nowacyjność firm z całej Unii Europejskiej. To wizytówka umiejętności, osiągnięć i nowatorstwa europejskich biznesów. Stanowi punkt odniesienia, inspirację i wzór do naśladowania dla innych.

O konkursie European Business Awards pisze ponad 300 kluczowych europejskich czasopism biznesowych, a relacje z jego przebiegu relacjonują i emitują stacje radiowe i telewizyjne oraz publikują setki portali internetowych dla ponad 30 milionów ludzi biznesu w całej Europie.

W konkursie mogą wziąć udział firmy różniące się skalą przychodów i reprezentujące różne sektory gospodarki. Uczestnictwo w rywalizacji jest bezpłatne.

Grono członków rady konsultacyjnej i jury konkursu Eu-ropean Business Awards tworzą takie osobistości jak były premier Hiszpani Jose Maria Aznar, czy Wim Kok, były premier Holandii.

Przynależność do grona firm wyróżnionych w konkursie European Business Awards to jedno z najbardziej pożądanych wyrazów uznania dla przedsiębiorstw w Europie.

To wielki zaszczyt

- Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o wyborze na-szej firmy do grona reprezentantów Polski na forum naszego kontynentu. Grupa PSB funkcjonuje zaledwie od 12 lat i już ma zaszczyt bycia uznaną przez ekspertów zagranicznych za jedną z wiodących organizacji w naszym kraju i swojej branży. Czekamy na kolejną rundę konkursu, w której będziemy walczyć na arenie europejskiej o tytuł Ruban d’Honneur i mamy nadzieję, że wygramy w kategorii Firma Roku – komentuje udział w konkursie Bogdan Panhirsz, dyrektor zarządu Grupy PSB.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia