Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Świętokrzyska Lista Płac. Ile zarabiają sędziowie i prokuratorzy?

opr. /MS/
Sprawdź, kto zarabia nawet 9805 złotych.
Sprawdź, kto zarabia nawet 9805 złotych.
Prezentujemy miesięczne wynagrodzenia brutto pracowników wymiaru sprawiedliwości. Sprawdź, kto zarabia nawet 9805 złotych.

 

Zarobki sędziów i prokuratorów 6050 złotych - sędzia sądu rejonowego, pensja zasadnicza, staż do 5 lat plus „wysługa” 1 procent pensji zasadniczej za każdy rok, od początku pracy oraz dodatki funkcyjne na przykład za stanowiska kierownicze.

 

6404 złote - sędzia sądu rejonowego, pensja zasadnicza staż od 5 do 10 lat plus „wysługa” 1 procent pensji zasadniczej za każdy rok, od początku pracy oraz dodatki funkcyjne na przykład za stanowiska kierownicze.

6442 złotych – najwyższe zarobki asesora sądowego.

6729 złotych - sędzia sądu rejonowego, pensja zasadnicza, staż od 10 do 15 lat plus „wysługa” 1 procent pensji zasadniczej za każdy rok, od początku pracy oraz dodatki funkcyjne na przykład za stanowiska kierownicze.

6965 złotych - sędzia sądu rejonowego, pensja zasadnicza, staż od 15 do 20 lat plus „wysługa” 1 procent pensji zasadniczej za każdy rok, od początku pracy oraz dodatki funkcyjne na przykład za stanowiska kierownicze.

6965 złotych - sędzia sądu okręgowego, pensja zasadnicza, staż w sądzie okręgowym do 5 lat plus „wysługa” 1 procent pensji zasadniczej za każdy rok, od początku pracy oraz dodatki funkcyjne na przykład za stanowiska kierownicze.

7378 złotych - sędzia sądu okręgowego, pensja zasadnicza, staż w sądzie okręgowym od 5 do 10 lat plus „wysługa” 1 procent pensji zasadniczej za każdy rok, od początku pracy oraz dodatki funkcyjne na przykład za stanowiska kierownicze.

7821 złotych - sędzia sądu okręgowego, pensja zasadnicza, staż w sądzie okręgowym od 10 do 15 lat plus „wysługa” 1 procent pensji zasadniczej za każdy rok, od początku pracy oraz dodatki funkcyjne na przykład za stanowiska kierownicze.

7854 złotych – najniższe zarobki prokuratora Prokuratury Okręgowej

8116 złotych - sędzia sądu okręgowego, pensja zasadnicza,staż w sądzie okręgowym od 15 do 20 lat plus „wysługa” 1 procent pensji zasadniczej za każdy rok, od początku pracy oraz dodatki funkcyjne na przykład za stanowiska kierownicze.

9805 złotych – najwyższe zarobki prokuratora prokuratury rejonowej

 

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia