MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Świętokrzyskie Nagrody Jakości już wręczone

Agata PĘK
Prezes Zarządu Nowej Doliny Nidy Jacek Koźlecki z platynową statuetką i certyfikatem jakości. (A. Piekarski)
Prezes Zarządu Nowej Doliny Nidy Jacek Koźlecki z platynową statuetką i certyfikatem jakości. (A. Piekarski)
Świętokrzyskie Nagrody Jakości otrzymały najlepiej działające organizacje i przedsiębiorstwa z naszego regionu.

W sali koncertowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbyła się gala, podczas której wręczono nagrody laureatom X edycji.

Wyróżnienie to jest wręczane przedsiębiorstwom i organizacjom z terenu województwa świętokrzyskiego, które stale się doskonalą oraz wdrażają i stosują nowoczesne metody zarządzania. W tym roku najwyższe, platynowe nagrody oraz certyfikaty jakości otrzymały: Powiatowy Urząd Pracy ze Skarżyska-Kamiennej, spółka Nowa Dolina Nidy z Pińczowa oraz kielecki Wojewódzki Szpital Zespolony.

PLATYNOWI LAUREACI

Pierwszą platynową statuetkę, przyznawaną w kategorii średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, odebrał Jacek Koźlecki, prezes Zarządu Nowej Doliny Nidy Sp. z o.o. z Pińczowa. Firma ta posiada już na swoim koncie niemałą liczbę nagród i wyróżnień. Produkuje wykończenia wnętrz z naturalnego kamienia gipsowego, pozyskiwanego z własnej kopalni. Dystrybucją firmowych produktów zajmuje się wyspecjalizowana sieć 160 partnerów krajowych i zagranicznych.

Kolejnym platynowym tytułem jakości został odznaczony Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej, najlepszy w kategorii organizacji publicznych i samorządowych. Tę zaszczytną nagrodę w imieniu instytucji odebrał dyrektor Roman Białek. Urząd może pochwalić się realizacją programu promocji zatrudnienia oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy, stanowiącego część powiatowej strategii rozwiązywania problemów społecznych.

Ze Świętokrzyskiej Nagrody Jakości we wtorkowy wieczór mógł cieszyć się także dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach Jan Gierada. Placówka dostała zasłużoną statuetkę w kategorii organizacji publicznych i służby zdrowia. Szpital funkcjonuje już od 40 lat i wszystkie jego oddziały mają Certyfikat Akredytacyjny Ministerstwa Zdrowia i Certyfikat ISO.

WYRÓŻNIENI W KONKURSIE

Wśród wyróżnionych X edycji Świętokrzyskiej Nagrody Jakości znalazły się takie przedsiębiorstwa jak: Koneckie Zakłady Odlewnicze SA w Końskich, Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Sp. z o.o. z Kielc, Zakład Metalowo-Kotlarski SAS Mieczysław Sas z Owczar oraz Elporem Sp. z o.o z Połańca.

Statuetki nagrodzonym wręczali marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas i przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Tadeusz Kowalczyk. Z okazji dziesięciolecia istnienia konkursu i województwa wręczyli też wyróżnienia specjalne. Za nowatorskie rozwiązania technologiczne, skuteczne zarządzanie oraz promocję regionu w kraju i za granicą nagrodzeni zostali: Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Społem z Kielc (za majonez kielecki), Pilkington Polska Sp. z o.o. z Sandomierza (za opracowanie unikatowej w skali europejskiej technologii) oraz Targi Kielce Sp. z o.o. z Kielc (za skuteczne zarządzanie rozwojem).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NBP nowy do 14.07

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia