1. liga. Gładkie zwycięstwo piłkarzy ręcznych KSSPR Końskie nad SPR ROKiS Radzymin. Skrzydłowy 10/10

PK
Joanna Gołąbek
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie wygrało z SPR ROKiS Radzymin.

KSSPR Końskie - SPR ROKiS Radzymin 35:27 (17:13)

KSSPR: Szot, Kucharczyk - Woś 2, B. Sękowski 4 (1), Maleszak 10, Wolski, Fidor 2, Goliszewski 3, W. Sękowski, Gębski 1, P. Matyjasik 1, T. Napierała 4 (3), Słonicki 1, Gasin 7.

Konecczanie prowadzili w tym meczu od pierwszej do ostatniej akcji. W 6 minucie wygrywali 6:1. Mały kryzys zaczął się w 17 minucie. Wtedy przy rzucie bardzo ostro zaatakowany został Daniel Goliszewski, który upadł na plecy i podparł się łokciem, doznając bolesnej kontuzji. Rozgrywający KSSPR opuścił boisko, w obronie i w ataku powstała luka, którą wykorzystywali zawodnicy z Radzymina. Jeszcze w 46 minucie konecczanie wygrywali tylko 25:22, ale w końcówce wyraźnie powiększyli prowadzenie. Skutecznością wykazał się skrzydłowy Dawid Maleszak - trafił 10/10.

- Od kontuzji Daniela, który doznał przeprostu łokcia, trochę zaczęły się dla nas schody, ale poradziliśmy sobie. Trochę kulał atak pozycyjny, czasem za szybko oddawaliśmy rzuty. To nie był ładny mecz - przyznał trener KSSPR, Robert Napierała.

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: