1. liga piłkarek ręcznych. Bardzo wysoka wygrana Suzuki Korony Handball Kielce nad drużyną z Warszawy

Suzuki Korona Handball Kielce wygrała z AZS AWF Warszawa różnicą aż 25 bramek.
Suzuki Korona Handball Kielce wygrała z AZS AWF Warszawa różnicą aż 25 bramek. Suzuki Korona Handball/Oliwia Ociepa Foto
W meczu 1. ligi piłkarek ręcznych, Suzuki Korona Handball Kielce bardzo wygrała z ostatnią drużyną w tabeli, AZS AWF Warszawa, różnicą aż 25 bramek.

Bardzo wysokie zwycięstwo szczypiornistek Suzuki Korony Handball Kielce z AZS AWF Warszawa

Suzuki Korona Handball Kielce - AZS AWF Warszawa 42:17 (20:9)
Suzuki Korona Handball: Hibner, Toboła, Smelcerz - Grabarczyk 4, Miśkiewicz 3, Sigurdardottir 6 (1), Podsiadło 8, Jaworska 2, Staszewska 4, Rzepka 3, Maciążek, Wawrzycka 4 (1), Kotwica 2 (1), Berlińska 6.

Drugi mecz z rzędu kielczanki rozgrywały u siebie z drużyną z Warszawy (w poprzedniej kolejce pokonały AZS UW 31:19) i drugi raz odniosły wysokie zwycięstwo. Tym razem różnicą aż 25 trafień. Różnica umiejętności wicelidera grupy C pierwszej ligi nad ostatnim zespołem w tabeli była bardzo wyraźna. W 16 minucie drużyna trenera Pawła Tetelewskiego wygrywała już 10:3, a w 36 - 26:10. Ostatnie 10 minut spotkania Koroneczki wygrały 10:2.