1. liga piłkarzy ręcznych. AZS UJK Kielce rozbił SMS ZPRP I Kielce

Archiwum
W rozegranym awansem meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP I Kielce przegrała z AZS UJK Kielce.

SMS ZPRP I Kielce - AZS UJK Kielce 22:33 (10:18)
SMS: Wysocki, Szczepanik - Wrona, Szczęsny, Olczyk 2, Będzikowski 3, Makuła 2, Wiaderny 2, Kacprzyński 1, Wawrzyniak 3 (3), Majchrzak, Jarosz 7, Stempin 2.
AZS UJK: Czerwiński, Pyrka 1, Drozd - Bernacki, M. Bysiak 6, Pinda 7, Bulski 6, Wacek 1, Siedlarz 2, P. Bysiak, Sornat 1, Pawłowski 1, Zdziech 6 (3), Smulski, Kordos 2.

Przed piątkowym meczem SMS zajmowała czwarte, a AZS UJK piąte miejsce w tabeli grupy D. Można się więc było spodziewać zaciętego lub chociażby wyrównanego spotkania. Skończyło się bardzo wysokim zwycięstwem gości.

"Akademicy" prowadzili od początku meczu. W 5 minucie wygrywali 4:1. Wprawdzie gospodarze zmniejszyli straty do jednego gola (4:5), ale to było w zasadzie wszystko, na co ich było stać w tym meczu. Drużyna trenera Tomasza Błaszkiewicza już do końca udzielała mniej doświadczonym rywalom surowej lekcji gry w obronie. Uczniowie SMS momentami nie mogli się przez nią przebić, oddając rzuty z nieprzygotowanych pozycji lub gubiąc piłkę i w ten sposób narażając się na kontry. AZS UJK błyskawicznie budowała przewagę, w 17 minucie było 7:9, a w 24 już 7:17.

Po przerwie miejscowi na chwilę spróbowali krycia na całym boisku, ale nie przyniosło to żadnego efektu. AZS całkowicie kontrolował grę i wynik, systematycznie punktując rywala. W 43 minucie SMS przegrywała 12:24, trzy minuty później 13:26.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: