1. liga piłkarzy ręcznych. KSSPR Końskie minutę przed końcem prowadziło 27:24 i przegrało...

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie przegrało z Viretem CMC Zawiercie.

KSSPR Końskie - Viret CMC Zawiercie 28:31 po karnych (27:27, 14:12)
KSSPR: Markowski - P. Napierała 7, Woś 1, Ł. Sękowski 3, B. Sękowski 2, Biegaj 7 (4), Włodarski 3, Rurarz 4, Słonicki.

Jeszcze na minutę przed końcem meczu gospodarze prowadzili 27:24. Być może nie oglądali niedawnego meczu PGNiG Superligi, w którym MMTS Kwidzyn w dwie minuty odrobił cztery bramki straty i doprowadził do rzutów karnych. W ostatniej minucie zawodnicy KSSPR popełnili banalne błędy w ataku, a drużyna z Zawiercia zdobywała gola za golem, w ostatnich sekundach doprowadzając do remisu i rzutów karnych, które wygrała.

Spotkanie od początku było bardzo wyrównane, oba zespoły prowadziły na przemian. Konecczanie zdobyli dwie ostatnie bramki w pierwszej połowie, dzięki czemu prowadzili do przerwy. Po zmianie stron powiększyli prowadzenie do czterech trafień (33 minuta 16:12), ale goście nie odpuszczali. W 47 minucie Viret już wygrywał 22:21. Od stanu 24:24 drużyna trenera Michała Przybylskiego zdobyła trzy bramki z rzędu, ale nie zdołała dowieźć wygranej.