1. liga piłkarzy ręcznych. KSSPR Końskie pokonało Wisłę Sandomierz po wyrównanym meczu

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie wygrało z Wisłą Sandomierz.

KSSPR Końskie - Wisła Sandomierz 27:24 (14:13)
KSSPR: Szot, Jarosz - P. Napierała 4 (1), W. Sękowski 2, Kozłecki, Ł. Sękowski 5, B. Sękowski 3, Ciszek, Rurarz 2, Kubała 8, P. Matyjasik 2, Słonicki 1.
Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Szklarski, Białkowski 1, Rusin 9 (4), Wiącek, S. Malinowski 4, Chudzik 3, Pawelczyk 3, Skuciński 3, Kozieł, Werstler 1.

W pierwszej rundzie Wisła pokonała u siebie KSSPR, a w rewanżu też sprawiła konecczanom sporo problemów. Wygraną KSSPR zapewniło sobie dopiero w końcówce spotkania.

Obie drużyny przystąpiły do meczu osłabione, w ekipie gospodarzy nie zagrał między innymi kontuzjowany w poprzednim spotkaniu Paweł Wolski. Lepiej zaczęli pojedynek miejscowi, którzy mieli lepiej poukładaną obronę i byli skuteczniejsi. Wprawdzie początkowo rezultat oscylował wokół remisu, ale po około dziesięciu minutach drużyna trenera Michała Przybylskiego zaczęła budować przewagę, korzystając z błędów Wisły w rozegraniu piłki i kontrując. W 20 minucie było 12:5.

Od tego momentu lepiej zaczęli grać sandomierzanie, którzy ograniczyli ilość błędów w ataku i poprawili skuteczność. Dzięki temu do przerwy przegrywali tylko jednym golem, a po zmianie stron wyszli na prowadzenie - w 36 minucie było 15:17.

Konecczanie wyszli z impasu i w 46 minucie wygrywali 21:18, ale pięć minut potem był remis 22:22. Na gola Przemysława Matyjasika Wisła odpowiedziała stratą i prowadzenie podwyższył Wiktor Kubała. Jeszcze na niewiele ponad minutę przed końcem KSSPR prowadziło tylko 25:24, ale gospodarze zdobyli dwa gole, czym przypieczętowali wygraną.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: