1. liga piłkarzy ręcznych. KSZO Ostrowiec wygrał na boisku lidera!

Archiwum
Udostępnij:
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, Olimpia Medex Piekary Śląskie przegrał z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Olimpia Medex Piekary Śl. - KSZO Ostrowiec Św. 24:31 (8:14)
KSZO: Piątkowski, Kijewski - Chmielewski 8, Falasa, Iskra 1, Jeżyna 7 (1), Ćwięka 6 (3), Kogutowicz 1, Lazarowicz 3, Granat 1 (1), Jędrzejewski, Wojkowski 4, Jagiełło.

Szczypiorniści z Ostrowca zrobili sporą niespodziankę, wyraźnie wygrywając na boisku lidera, który do tej pory miał na koncie komplet punktów. KSZO zagrał przede wszystkim bardzo dobrze w obronie. Dobrze zorganizowana defensywa gości na tyle skutecznie wyeliminowała atuty Olimpii w ataku, że w pierwszej połowie Olimpia zdobyła tylko 8 bramek. Drużyna trenera Tomasza Radowieckiego świetnie otworzyła mecz, w 8 minucie prowadziła 5:1. Do końca pierwszej połowy systematycznie powiększała przewagę.

Na początku drugiej części gry nastąpił słabszy moment w grze naszego zespołu i gospodarze zmniejszyli straty do dwóch goli (338 min 13:15), a KSZO od 35 minuty musiał sobie radzić bez Damiana Falasy, ukaranego czerwoną kartką za ostry faul. Jednak zespół z Ostrowca szybko odbudował przewagę i w 42 minucie wygrywał 19:13, a w ostatniej fazie pojedynku kontrolował wynik.

Po niesamowitej końcówce mecz (ostatnie siedem minut bez straconej bramki) piłkarze ręczni Łomża Vive Kielce pokonali w Lidze Mistrzów Barcę 29:27. To druga wygrana kielczan z tą drużyną w ciągu sześciu dni (!) i pierwsze w historii zwycięstwo nad katalońskim zespołem odniesione w Hali Legionów. Niesamowitą atmosferę stworzyli w niej w środę fani piłki ręcznej. Zobaczcie na kolejnych zdjęciach >>>> jak kibicowaliście kieleckim szczypiornistom.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA] [B]POLECAMY RÓWNIEŻ:[/B][tabela][tr][td sz=300]IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ[/td][td sz=300]PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA[/td][/tr][td]BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Kibicowałeś Łomża Vive Kiel...

J&J: Dostałam skrzydeł, te skrzydła mnie niosą