Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP I Kielce wygrała z ASPR Zawadzkie.

SMS ZPRP I Kielce - ASPR Zawadzkie 39:34 (22:18)
SMS ZPRP: Szczepanik, Sowiak - Bujok 3, Wiaderny 8, Wiatrzyk 2, Świt 3, Antolak 13, Wawrzyniak 4, Majchrzak 1, Jarosz 1, Stempin 4.

Mimo dość skromnego składu, drużyna trenera Mariusza Jurasika dość łatwo ograła ostatnią drużynę w tabeli. W 11 minucie był ostatni remis (8:8), ale od tego momentu uczniowie SMS zdobyli cztery bramki z rzędu, z czego trzy był autorstwa bardzo skutecznego w tym spotkaniu (13 bramek) Jana Antolaka.

Jedyny moment niepewności nastąpił w 38 minucie, kiedy ASPR zbliżyła się na jedną bramkę różnicy (25:24), ale kilka dobrych zachowań w obronie oraz składne i skuteczne akcje w ataku pozwoliły gospodarzom odbudować bezpieczną przewagę. W 56 minucie było 37:30.