1. liga piłkarzy ręcznych. W meczu na szczycie SMS ZPRP Kielce pokonała KSZO Ostrowiec

KSZO Handball
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP Kielce pokonała KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

SMS ZPRP Kielce - KSZO Ostrowiec Św. 36:34 (16:18)
SMS ZPRP: Poźniak, Jastrzębski - Siekierka 1, Będzikowski 4, Makuła 1, Wiaderny 5, Świt 3, Antolak 5, Rożnowski 1, Kacprzyński 1, Wawrzyniak 10 (8), Majchrzak 1, Jarosz 1, Stempin 3, Kotliński, Grzybowski.
KSZO: Piątkowski, Kijewski - Chmielewski 4, Falasa 1, Iskra 8, Jeżyna 2, Ćwięka 8 (2), Kogutowicz 2, Lazarowicz 4, Jędrzejewski, Wojkowski 5.

Mecz lidera (SMS ZPRP) z dotychczasowym wiceliderem (KSZO) był ciekawy i stał na dobrym poziomie. Pierwsza połowa należała do gości, którzy w 16 minucie wypracowali czterobramkową przewagę (9:13). Po zmianie stron lepiej zaczęli grać podopieczni trenera Zygmunta Kamysa, którzy odrabiali straty, w 39 minucie doprowadzając do remisu 22:22. Potem znów odskoczył KSZO (44 min. 25:27), ale potem zaczęła o sobie dawać znać nieskuteczność ostrowczan w sytuacjach sam na sam z bramkarzem i rzutach karnych (2/5). W 53 minucie SMS wyszła na prowadzenie (31:30), a w 58 minucie wygrywała już 35:31.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: