1. liga piłkarzy ręcznych. Wygrana KSSPR Końskie z Unimetalem Recykling MTS Chrzanów po nerwowej końcówce

Archiwum
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie wygrało z Unimetalem Recykling MTS Chrzanów.

KSSPR Końskie - Unimetal Recykling MTS Chrzanów 23:22 (15:9)
KSSPR: Szot 1, Jarosz - W. Sękowski, Ł. Sękowski 2, B. Sękowski 2, Maleszak, Wolski 8 (1), Ciszek 1, Włodarski 1, Kubała, P. Matyjasik 7 (4), Słonicki 1.

Kilka kontuzji w zespole (Rafał Śledź, Konrad Ciołak, Bartosz Woś) zmusiły trenera KSSPR, Michała Przybylskiego, do eksperymentów. Na środku rozegrania grał lewoskrzydłowy Przemysław Matyjasik. Doświadczony zawodnik w tej sytuacji dał sobie bardzo dobrze radę.

Konecczanie mogli to spotkanie wygrać znacznie spokojniej, ale sami wykręcili sobie nerwową końcówkę. Pierwsza faza meczu należała do gości, którzy prowadzili różnicą jednej, dwóch bramek. Skończyło się to po nawałnicy, którą zorganizowali gospodarze między 19 a 27 minutą. KSSPR zdobyło wtedy siedem bramek z rzędu, doprowadzając do wyniku 14:7. Bardzo dobrze grała wtedy obrona, zmuszająca zawodników MTS do prostych błędów, bronił Daniel Szot.

Początek drugiej połowy to ciągle dobra gra "Koni". Cztery bramki z rzędu zdobył dla nich Paweł Wolski. W 37 minucie było 17:10, a w 41 - 19:11. Od tego jednak momentu zawodnikom z Końskich jakby zaczęło brakować sił, bo zaczęli popełniać proste błędy. W
52 minucie było 21:18, a na dwie i pół minuty przed końcem tylko 22:20. W tym momencie Matyjasik wykorzystał rzut karny, minutę przed końcem goście zdobyli gola, a 20 sekund później nasi zawodnicy zgubili piłkę. Pół minuty przed końcem drużyna Chrzanowa zdobyła kontaktowego gola. Na dodatek za chwilę Wolski oddał niecelny rzut. Cztery sekundy przed końcem trener MTS wziął czas, a po nim jego zawodnik popełnił faul w ataku i komplet punktów został w Końskich.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: