1 liga piłkarzy ręcznych. Wysoka porażka KSZO Odlewni Ostrowiec w Legionowie

MAJ
Mariusz Jabłoński
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KPR Legionowo wygrał z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski.

KPR Legionowo - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 37:25 (18:13)

KSZO Odlewnia: Piątkowski, Kijewski – Grabowski 6, Chmielewski 2, Rusin 2, Kogutowicz 1, Włodarski 5, Włoskiewicz 6, Kowalczyk 2, Hubka 1, Jężyna, Cukierski, Dwojak, Pawlik, Zielonko.

"Wojownicy" niewiele mieli do powiedzenia w tym spotkaniu. Już po kilku minutach przegrywali różnicą 4 bramek. Potem walczyli i udało się doprowadzić do remisu, jednak to gospodarze dyktowali tempo i pod koniec pierwszej połowy prowadzili różnicą 5 bramek. W drugiej części meczu przy stanie 26:16 drużyna KRP Legionowo dominowała na parkiecie i korzystny dla siebie wynik dowiozła do końca spotkania.

- To był bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu – mówił trener drużyny KSZO Odlewni, Tomasz Radowiecki. - To zdecydowanie nie był nasz dzień. Do przerwy moi zawodnicy jakoś się trzymali, ale w drugiej części meczu gospodarze odskoczyli na kilka bramek i już ich nie dogoniliśmy. Trenujemy bardzo ciężko i na pewno przyjdą pozytywne efekty naszej pracy. Na treningach zawodnicy dają z siebie wszystko. Kolejny mecz gramy u nas. Zapowiadam bardzo mocną walkę o każdą piłkę. Zapraszam na mecz.

Kolejny mecz „Wojownicy” zagrają we własnej hali w sobotę 9 listopada o godzinie 18.30 z drużyną AZS AWF Biała Podlaska.

POZNAJ KIELECKIE WAGS – PIĘKNE ŻONY I PARTNERKI PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

MARIUSZ JURASIK I GRZEGORZ TKACZYK POBIEGLI WŚRÓD GWIAZD [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE KIBICKI NA MECZACH PIŁKI RĘCZNEJ [ZDJĘCIA]

TEN MECZ WYCISNĄŁ ŁZY. GWIAZDY PIŁKI RĘCZNEJ ZAGRAŁY DLA 4-LETNIEGO SEBASTIANA Z BUSKA