1. liga piłkarzy ręcznych. Wysoka wygrana KSSPR Końskie w Sandomierzu [ZDJĘCIA]

W derbach województwa świętokrzyskiego, KSSPR Końskie wyraźnie pokonał Wisłę Sandomierz. Marcin Radzimowski
W meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz przegrała z KSSPR Końskie.

Wisła Sandomierz - KSSPR Końskie 21:31 (10:13)
Wisła: Skowron, Pęgielski - A. Malinowski, Szklarski 1, Białkowski 3, Rusin 4 (2), Radwański 1, Wiącek, S. Malinowski 2, Chudzik, Pawelczyk, Skuciński 3, Kozioł 3, Werstler 4.
KSSPR: Markowski - P. Napierała 3, Woś 1, W. Sękowski, Kozłecki 1, B. Sękowski 4, Biegaj 7, Włodarski 1, Rurarz 3, Kubała 5 (1), P. Matyjasik 5 (4), Słonicki 1.

Goście przeważali w tym meczu pod każdym względem. Byli lepiej zorganizowani i agresywniejsi w obronie, składniej rozgrywali atak pozycyjny i byli w nim skuteczniejsi i choć przywieźli do Sandomierza tylko jednego bramkarza, Krzysztofa Markowskiego, to spisywał się on lepiej niż golkiperzy miejscowych, odbił on sporo rzutów rywali, w tym trzy rzuty karne.

Tylko w pierwszej fazie spotkania wynik oscylował wokół remisu. Od stanu 4:4 w 12 minucie drużyna trenera Michała Przybylskiego zdobyła trzy gole z rzędu i przejęła kontrolę nad meczem. W 24 minucie Wisła przegrywała 5:10.

W drugiej części gry konecczanie nadal dominowali i powoli powiększali przewagę. W 42 minucie było 14:21. W ostatniej fazie spotkania Wisła zmieniła obronę na 4-2, kilka razy razy pozyskała w ten sposób piłkę i zdobyła parę bramek, ale w innych sytuacjach bardzo dobrze bronił Markowski, który nie pozwolił na przesadne zmniejszenie się różnicy. W ostatnich minutach znów lepiej grało KSSPR, które ponownie zaczęło powiększać przewagę, wygrywając ostatecznie różnicą dziesięciu trafień.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: