2. liga. Buskowianka przegrała w Rudzie Śląskiej, choć do przerwy prowadziła

PK
W zaległym meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Grunwald Ruda Śląska wygrał z Buskowianką Busko-Zdrój.

Grunwald Ruda Śląska - Buskowianka Busko-Zdrój 31:25 (11:14)
Buskowianka:
Smagór, Duda, Pałys – Grzyb Żarnowski 2, Mizdra, Szustak 9, Trutkowski, Kutek 2, Bąk 4, Paździor 2 (2), Kwieciński, Glita 3 (1), D. Kubisztal 3.

W pierwszej połowie dość wyraźnie przeważali goście, choć już w 22 minucie stracili Michała Żarnowskiego, który zobaczył czerwoną kartkę.

Po zmianie stron do głosu doszli Ślązacy. W 38 minucie doprowadzili do remisu 16:16, a w 45 minucie wygrywali 20:18 i prowadzenie powoli powiększali do końca spotkania.

KIEDYŚ PASTWISKO, DZIŚ SUZUKI ARENA. ZOBACZ HISTORIĘ KIELECKIEGO STADIONU [ZDJĘCIA]