2 liga koszykówki. AZS UJK Kielce przegrał z Sokołem Ostrów Mazowiecka (ZDJĘCIA)

Damian Wiśniewski
Drugoligowi koszykarze AZS UJK Kielce przegrali w sobotę 13 lutego mecz z Sokołem Ostrów Mazowiecka.AZS UJK Kielce - Sokół Ostrów Mazowiecka 87:106.Kwarty: 29:26, 25:28, 11:29, 22:23.AZS UJK:Sowa 6, Jagiełło 5 (1 x za 3 punkty), Nowik 5 (1x3), Osiakowski 12 (2x3), Parszewski 20 (1x3), Zygmunciak 4, Wierzgała, Fugiński 9 (3x4), Adamczyk 17 (1x3), Grad, Czapla 9 (3x3). Sokół: Łapiński 21 (3x3), Karpik 20 (2x3), Abdelaal 8, Słoniewski 8, Motel 14, Łysiak 9, Pstrokoński 4, Nieporęcki 8 (1x3), Paul 12 (1x1), Kazimierczuk 2, Orłowski.Kielczanie bardzo dobrze weszli w to spotkanie. Pierwsza kwarta przebiegała pod ich dyktando i parokrotnie udawało im się w niej odskoczyć przeciwnikowi na kilkupunktową przewagę, ostatecznie kończąc ją z trzypunktowym zapasem.W drugiej kwarcie gra bardzo wyrównana, a w ostatniej jej skutecznej akcji goście doprowadzili do remisu w całym spotkaniu. W pierwszej połowie jedni i drudzy wykazali się niezwykłą skutecznością rzucając po 54 punkty.W trzeciej kwarcie Sokół zdominował kielczan absolutnie i wygrał różnicą aż 18 punktów. Zespół AZS UJK rzucał dużo słabiej niż  poprzednich częściach spotkania. W czwartej podtrzymał swoją dobrą grę i doprowadził mecz do zwycięstwa.Damian Wiśniewski
Drugoligowi koszykarze AZS UJK Kielce przegrali w sobotę 13 lutego mecz z Sokołem Ostrów Mazowiecka.AZS UJK Kielce - Sokół Ostrów Mazowiecka 87:106.Kwarty: 29:26, 25:28, 11:29, 22:23.AZS UJK:Sowa 6, Jagiełło 5 (1 x za 3 punkty), Nowik 5 (1x3), Osiakowski 12 (2x3), Parszewski 20 (1x3), Zygmunciak 4, Wierzgała, Fugiński 9 (3x4), Adamczyk 17 (1x3), Grad, Czapla 9 (3x3). Sokół: Łapiński 21 (3x3), Karpik 20 (2x3), Abdelaal 8, Słoniewski 8, Motel 14, Łysiak 9, Pstrokoński 4, Nieporęcki 8 (1x3), Paul 12 (1x1), Kazimierczuk 2, Orłowski.Kielczanie bardzo dobrze weszli w to spotkanie. Pierwsza kwarta przebiegała pod ich dyktando i parokrotnie udawało im się w niej odskoczyć przeciwnikowi na kilkupunktową przewagę, ostatecznie kończąc ją z trzypunktowym zapasem.W drugiej kwarcie gra bardzo wyrównana, a w ostatniej jej skutecznej akcji goście doprowadzili do remisu w całym spotkaniu. W pierwszej połowie jedni i drudzy wykazali się niezwykłą skutecznością rzucając po 54 punkty.W trzeciej kwarcie Sokół zdominował kielczan absolutnie i wygrał różnicą aż 18 punktów. Zespół AZS UJK rzucał dużo słabiej niż poprzednich częściach spotkania. W czwartej podtrzymał swoją dobrą grę i doprowadził mecz do zwycięstwa.Damian Wiśniewski Damian Wiśniewski
Drugoligowi koszykarze AZS UJK Kielce przegrali w sobotę 13 lutego mecz z Sokołem Ostrów Mazowiecka.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani