2. liga. Pierwsza połowa niezła, druga w wykonaniu AZS Politechniki Świętokrzyskiej słaba

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Viret CMC Zawiercie wygrał z AZS Politechniką Świętokrzyską Kielce.

Viret CMC Zawiercie - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 30:19 (13:10)

Politechnika: Godzwon - Wołowiec 7 (2), Nawara 1 (1), Łuczkiewicz 3, Banasik, Litwin 2, Pajączkowski, Rączka 1, Pawelec 1, Sobieraj, Grdeń, Matuszewski 1, Żaba-Żabiński, Mazur 1.

Mocno odmłodzony przed sezonem zespół Politechniki w meczu z faworytem trzymał fason przez 40 minut. W 19 minucie przegrywał tylko 8:7, w 35 - 15:13, w 41 - 17:14. Potem jednak przewaga Viretu zrobiła się bardzo wyraźna, a efektem aż 11-bramkowa wygrana gospodarzy. Wpływ na to miały również trzy kary dwuminutowe, które w ostatnich kilku minutach dostali nasi zawodnicy.

ZOBACZ RELACJE Z MECZÓW DRUGIEJ LIGI PIŁKARZY RĘCZNYCH
Przegrana drugiej drużyny SMS w Krakowie
W meczu rezerw lepsze kieleckie
Świetna koncówka Wisły Sandomierz
Dwie czerwone kartki, nierzucony w końcówce karny i SMS ZPRP przegrywa na Śląsku