2. liga piłkarzy ręcznych. AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała w Bochni

Archiwum
W meczu grupy spadkowej 2. ligi piłkarzy ręcznych, MOSiR Bochnia wygrał z AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce.

MOSiR Bochnia - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 27:21 (10:11)
AZS Politechnika: Kuczkowski, Kość - Wołowiec, Nawara, Telka 3, Pajączkowski 1, Jamioł 1, Klimek, Żaba-Żabiński, P. Mazur 2 (1), P. Kurek 2, Marszałek, Grdeń 6 (5), Lasocki 6.

W meczu pierwszej kolejki grupy spadkowej kielczanie zagrali bardzo dobrze w pierwszej połowie. W 28 minucie prowadzili 10:7. Od stanu 10:13 w 33 minucie MOSiR zdobył cztery bramki z rzędu. Jeszcze w 48 minucie był remis 17:17, ale od tego momentu bochnianie znów mieli serię czterech trafień i prowadzenia już nie oddali, a w ostatnich minutach je powiększyli.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: