2. liga piłkarzy ręcznych. Buskowianka Busko-Zdrój wygrała w Sosnowcu z Zagłębiem

PK
W meczu grupy niemistrzowskiej drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec przegrało z Buskowianką Busko-Zdrój.

Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - Buskowianka Busko-Zdrój 22:26 (13:13)

Buskowianka: Smagór, Duda - Żarnowski 6, Obłąk 1, Szustak 4, Trutkowski, Bąk 2 (1), Maj, Kwieciński 3, Glita 8 (3), D. Kubisztal 2.

Pierwsza połowa była wyrównana, Zagłębie objęło prowadzenie 3:0, ale drużyna trenera Zygmunta Kamysa zaczęła odrabiać straty, w 17 minucie doprowadziła do remisu 6:6, a w końcówce tej części gry wychodziła na jednobramkowe prowadzenia.

Druga połowa należała do gości. Tym razem to oni zdobyli pierwsze trzy bramki. Zagłębie jeszcze jakiś czas trzymało kontakt, w 41 minucie przegrywało tylko 17:18, ale w 52 już 19:23 i w końcówce zespół z Buska kontrolował wynik.

ZOBACZ>>> Ten mecz wycisnął łzy. Wenta, Szmal, Jurasik, Tkaczyk znów w jednej drużynie [ZDJĘCIA, VIDEO]
ZOBACZ>>> Świetny mecz Blaża Janca. Uratował Słoweńcom punkty w meczu z Holandią