2. liga piłkarzy ręcznych. Buskowianka Busko-Zdrój wysoko pokonała SMS ZPRP III Kielce

Archiwum
W meczu grupy mistrzowskiej 2. ligi piłkarzy ręcznych, Buskowianka Busko-Zdrój wygrała z SMS ZPRP III Kielce.

Buskowianka Busko-Zdrój - SMS ZPRP III Kielce 32:20 (18:9)
Buskowianka: Tracz, Duda, Smagór - Żarnowski 8, Mizdra, Krawczyk 3, Zawarczyński 3, Szustak 7 (2), Trutkowski, M. Bąk 4, J. Bąk 3, Maj, Kwieciński 2, D. Kubisztal 2.
SMS ZPRP III: Błażejewski, Pieńkowski - Wleklak, Rybarczyk, Siekierka 2, Wrona 1, Wasiak 8 (1), Welcz 2, Wierzbicki 5, Sarnowski, Jurasik 2, J. Bojarczuk, T. Bojarczuk.

Na mecz spóźnili się sędziowie, przez co spotkanie rozpoczęło się z blisko godzinnym poślizgiem. Potem było już mniej ciekawie, choć w pierwszych minutach pojedynek był w miarę wyrównany. W 14 minucie Buskowianka prowadziła tylko 6:5, ale potem przewaga bardziej doświadczonych gospodarzy była już wyraźna - w 26 minucie wygrywali oni 17:7, a w 36 - 23:11.

Dla Buskowianki to pierwsza wygrana w grupie mistrzowskiej.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: