2. liga piłkarzy ręcznych. Buskowianka wygrała w Kielcach z AZS Politechnika Świętokrzyska. Przez 18 minut nie straciła gola

W meczu grupy niemistrzowskiej drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z Buskowianką Busko-Zdrój.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Buskowianka Busko-Zdrój 21:28 (13:14)

AZS Politechnika: Spytek, Godzwon - Wołowiec 3, Nawara 2, Łuczkiewicz, Banasik 2, Litwin 1, Pajączkowski 2, Pawelec, Matuszewski, Żaba-Żabiński 1, Mazur 5 (1), Kurek, Grdeń 5 (1).

Buskowianka: Pałys, Duda, Smagór - Żarnowski 4, Mizdra 1 (1), Szustak 2, Trutkowski, Józefiak, Kutek 5, Bąk 5 (1), Paździor 1, Maj, Kwieciński 2, Glita 5, Czaja, D. Kubisztal 3.

Zespół gości trenuje były zawodnik Politefchniki, Zygmunt Kamys, a w składzie gości jest dwóch zawodników kieleckiego klubu - Michał Kwieciński i Marek Glita. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, drużyny prowadziły na przemian minimalną różnicą bramek. Gospodarze po 30 minutach mogli mieć nadzieje na pierwsze zdobyte w tym sezonie punkty.

Stracili je po przerwie, bo nie potrafili pokonać bramkarza Buskowianki przez ... 15 minut (łącznie z końcówką pierwszej połowie goście nie stracili gola przez 18 minut) i w 45 minucie przegrywali 13:23.