2. liga piłkarzy ręcznych. Było blisko, ale AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce znów bez punktów

W meczu grupy niemistrzowskiej drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z Orłem Przeworsk.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Orzeł Przeworsk 27:30 (13:22)

Politechnika: Spytek, Godzwon - Wołowiec 5, Łuczkiewicz 1, Banasik, Litwin, Pajączkowski 1, Rączka 5 (1), Pawelec 2, Klimek 1, Matuszewski 2, Żaba-Żabiński 2, Mazur 4, Grdeń 4.

AZS Politechnika Świętokrzyska ciągle bez punktu w rozgrywkach, choć była w sobotę bliska zdobyczy w meczu z Orłem Przeworsk. Kielczanie bardzo źle zagrali w pierwszej połowie. Goście szybko wypracowali kilkubramkową przewagę. Od stanu 6:8 w 12 minucie Orzeł rzucił pięć bramek z rzędu, w 27 minucie wygrywał już 20:11.

Druga połowa to metamorfoza gospodarzy, którzy zagrali przede wszystkim świetnie w obronie i w bramce. 20 minut gry po przerwie drużyna trenera Pawła Sieczki wygrała 11:1 (!) i wyszła na prowadzenie 24:23. Jednak od remisu 26:26 w 54 minucie drużyna z Przeworska rzuciła trzy bramki z rzędu i rozstrzygnęła o swoim zwycięstwie.