2. liga piłkarzy ręcznych. Druga wygrana Wisły Sandomierz w grupie mistrzowskiej

W meczu grupy mistrzowskiej 2. ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz wygrala z AZS AGH Kraków.

Wisła Sandomierz - AZS AGH Kraków 30:25 (13:13)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Solon 4, Szklarski 1, Kabata, Białkowski 2, Rusin 6 (1), Malinowski 1, Pawelczyk 1, Werstler 4, Cupisz 7, Sadecki 4.

W drugim meczu grupy mistrzowskiej Wisła znów grała u siebie i odniosła drugie zwycięstwo. Nie przyszło ono sandomierzanom łatwo, bo AZS AGH to wymagający rywal. Szczególnie widać to było w pierwszej połowie, która była bardzo wyrównana, a prowadzenie kilka razy się zmieniało. W 7 minucie drużyna trenera Adama Węgrzynowskiego przegrywała 1:3, w 9 prowadziła 4:3, w 20 przegrywała 7:9, a cztery minuty później już 9:12.

Zdecydowanie lepiej "wiślacy" zagrali w drugiej połowie. Najpierw szybko wrócili na prowadzenie (33 minuta - 16:14), a potem powoli je powiększali - w 39 minucie wygrywali 20:16, a w 49 minucie 23:18. W ostatniej fazie meczu gospodarze kontrolowali wynik.