2. liga piłkarzy ręcznych. SMS ZPRP Kielce zaczął od 8:0, ale w końcówce były emocje

W meczu grupy niemistrzowskiej drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Orzeł Przeworsk przegrał z SMS ZPRP Kielce.

Orzeł Przeworsk - SMS ZPRP Kielce 27:30 (12:16)

SMS ZPRP: Kaczmarczyk, Zacharski - Gołda, Walczyk 1, Schabowski, Kolano, Czarnecki 7 (2), Brzeziński 6, Krawczyk, Leśniak 3 (1), Czekaj 5, Pawłowski 5, Czaja 3.

Kielczanie zaczęli świetnie i w 10 minucie prowadzili 8:0. Jednak od tego momentu Orzeł zaczął powoli odrabiać straty. W drugiej połowie pomogły mu w tym seryjne kary dla gości - między 35 a 50 minutą drużyna trenera Rafała Bernackiego dostała aż sześć dwuminutówek. W efekcie w 42 minucie było 19:21, a w 50 tylko 23:24. Ostatni raz gospodarze mieli kontakt w 55 minucie (26:27), ale gole Michała Czarneckiego i Kacpra Pawłowskiego rozstrzygnęły spotkanie.

KIEDYŚ PASTWISKO, DZIŚ SUZUKI ARENA. ZOBACZ HISTORIĘ KIELECKIEGO STADIONU [ZDJĘCIA]