2 liga piłkarzy ręcznych. Vive II Kielce przegrało, mimo wzmocnień z pierwszego zespołu

W meczu 2. ligi piłkarzy ręcznych, Vive II Kielce przegrało z Grupą Azoty II Tarnów.

Vive II Kielce - Grupa Azoty II Tarnów 22:26 (14:10)
Vive II: Wałach, Kruk - Górski 2, Przybylski 1, Pinda 9 (2), Surgiel 6, Wojciechowski, Siołek 1, Rękas 2, Sztandera 1, Erdenberger, Olczyk.

Mimo wzmocnień z pierwszego zespołu (Miłosz Wałach, Cezary Surgiel), rezerwy Vive dość niespodziewanie przegrały z rezerwami innego zespołu, występującego w PGNiG Superlidze - Grupy Azoty Tarnów. Porażka jest tym bardziej zaskakująca, że długo nic na nią nie wskazywało. Kielczanie bardzo dobrze rozpoczęli mecz, w 10 minucie prowadzili 7:3, a w 19 - 12:5.

Jeszcze w 40 minucie gospodarze wygrywali 17:14, ale od tego momentu ich gra się załamała. Od remisu 20:20 tarnowianie zdobyli cztery bramki z rzędu, co rozstrzygnęło spotkanie.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH ŁOMŻA VIVE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: