2. liga piłkarzy ręcznych. W siódmym meczu w ciągu siedmiu dni PGE VIVE minimalnie wygrało z ostatnią drużyną w tabeli

Balaton Cup
W zaległym meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Stal II Mielec przegrała z PGE VIVE II Kielce.

Stal II Mielec - PGE VIVE II Kielce 24:25 (10:10)

PGE VIVE II: Wałach, Kuczkowski - Urbanowski 7 (1), Szyc 1, Krawczyk, Bandrowski 1, Fąfara, Kordos 5, Gala 1, Mazur 1, Cender, Szaniawski 4, Cieszkowski 3, Balawejder, Zdziech 2, Radomski.

Dujszebajew leży ze śmiechu. Kto go tak rozśmieszył? [VIDEO]

Dla rezerw PGE VIVE był to ...siódmy mecz w ciągu siedmiu dni. Pięć spotkań drużyna trenera Aleksandra Litowskiego rozegrała na turnieju w węgierskim Veszprem, w poniedziałek rozegrała pierwszy zaległy mecz z AZS AGH Kraków, a we wtorek kolejne zaległe, drugoligowe spotkanie w Mielcu. W tej sytuacji nie można się dziwić, że młodzi kielczanie, grający w dodatku z rezerwami Stali w osłabionym składzie, do ostatniej sekundy nie byli pewni zwycięstwa nad ostatnią drużyna w tabeli grupy A.

ZOBACZ>>> Rezerwom PGE VIVE wystarczyło sił na pół meczu

Spotkanie w Mielcu było bardzo zacięte, prowadzenie zmieniało się wielokrotnie. W 13 minucie goście wygrywali 5:3, w 22 minucie 7:6 wygrywała ekipa mielecka, do której należał również początek drugiej części gry. W 40 minucie Stal objęła prowadzenie 16;13, ale już pięć minut później był remis. W końcówce prowadzenie kilka razy przechodziło z rak do rąk, a ostatnia, jak się okazało, bramka meczu padła w 58 minucie. Zdobył ją Bartosz Szaniawski z PGE VIVE.