2. liga piłkarzy ręcznych. Wygrana Wisły Sandomierz z SMS ZPRP II w Kielcach [VIDEO]

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, SMS ZPRP II Kielce przegrała z Wisłą Sandomierz.

Gdzie oglądać mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych - LINKI DO TRANSMISJI

SMS ZPRP II Kielce - Wisła Sandomierz 26:33 (12:15)

SMS ZPRP II: Ałaj, Trojanowski - Kosiba 1, Pacuła 6, Bączek 4, Głuszczenko 1, Kapela, Graczyk 6, Ruhnke 5, Rosowski, Domagała, Majchrzak 3.

Wisła: Skowron, Pęgielski - Solon 1, Szklarski 4, Kabata, Rusin 7 (1), Malinowski 1, Pawelczyk 5 (1), Werstler 7, Cupisz 6, Sadecki 2.

Pod nieobecność trenera Mariusza Jurasika, drużynę SMS poprowadził Radosław Wasiak. Początek spotkania był wyrównany, w 10 minucie gospodarze objęli dwubramkowe prowadzenie (7:5). Ostatni raz kielczanie wygrywali w 18 minucie - 10:9 - ale potem w krótkim odstępie przestrzelili dwa karne, Wisła w 24 minucie objęła dwubramkowe prowadzenie 12:10 i, jak się okazało, nie oddała go już do końca spotkania.

Sandomierzanie powiększyli prowadzenie zaraz po przerwie (18:13, 33 minuta), ale potem dobrze zaczął bronić Wiktor Trojanowski i SMS kilka razy zmniejszała straty do trzech goli - ostatni raz w 56 minucie (25:28). Ostatnie minuty należały jednak zdecydowanie do bardziej doświadczonych gości.