2. liga piłkarzy ręcznych. Wysoka porażka AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce z MOSiR Bochnia

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z MOSiR Bochnia.

Gdzie oglądać mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych - LINKI DO TRANSMISJI

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - MOSiR Bochnia 20:36(9:16)

AZS Politechnika: Kość, Grot - Wołowiec 2, A. Kosak, M. Kosak 2, Litwin, Salwa 3 (1), Wojciechowski 4 (2), Klimek 1, Matuszewski, Skoczylas 1, Mazur 2, Pobocha, Banasik 1, Grdeń 3, Godzisz 1.

O wysokiej porażce kielczan zadecydowały dwa fragmenty słabej gry, po jednym w każdej połowie. W pierwszej, 12 minucie przegrywali 4:5 i przez 10 minut nie zdobyli gola, więc zrobiło się 4:12; w drugiej od przerwy do 36 minuty znów ani raz nie pokonali bramkarza Bochni i przegrywali 9:21.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Igor Karacić z PGE VIE Kielce w najlepszej siódemce drugiej rundy mistrzostw Europy
Daniel Dujszebajew z PGE VIVE Kielce nie zagra w półfinale mistrzostw Europy
Czterech graczy PGE VIVE Kielce nominowanych do Drużyny Gwiazd mistrzostw Europy
PGE VIVE Kielce z rekordem na mistrzostwach Europy. Połowa zawodników dotarła do półfinałów
Lijewski, Kus, Tomczak, Strząbała w jednej drużynie?