2. liga siatkarek. W meczu KSZO SMS Ostrowiec kopia spotkania z Wisłą Kraków

PK
W meczu 2. ligi siatkarek, Poprad Stary Sącz wygrał z KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski.

Poprad Stary Sącz – KSZO SMS Ostrowiec Św. 3:1 (25:23, 25:21, 21:25, 25:11)
KSZO SMS: Imiełowska, Jakus, Mich, Ścibisz, Klepacz, Piotrowska, Gałczyńska (libero) oraz Wójcik, Wiatr, Rdzanek (libero), Kmuk, Turek, Żurawska.

Podczas wrześniowego turnieju, rozgrywanego w Starym Sączu, ostrowczanki pokonały Poprad 3:0, choć w poszczególnych setach gra była dość zacięta. Tym razem wyrównane też były trzy sety, ale dwa pierwsze wygrały gospodynie. W trzecim, najlepszym w wykonaniu trenera Piotra Brodawki, triumfowały zawodniczki KSZO. Gdy wydawało się, że zespół z Ostrowca jest jeszcze w stanie coś ugrać w tym spotkaniu, czwarty set został oddany praktycznie bez walki, Poprad dominował w nim zdecydowanie. W ten sposób powtórzył się scenariusz z ubiegłotygodniowego pojedynku z Wisłą Kraków w Ostrowcu, który nasz zespół przegrał po bardzo podobnym przebiegu spotkania - wtedy było 21:25, 21:25, 25:23, 10:25.

Nasze siatkarki zajmują 10. miejsce w tabeli. W sobotę, 17 października, KSZO podejmie Maraton Krzeszowice.

W innych meczach 4. grupy drugiej ligi: Wisła Kraków - San-Pajda II Jarosław 3:2 (25:21, 22:25, 25:17, 16:25, 15:11), Maraton Krzeszowice - Jedynka Tarnów 3:1 (23:25, 25:20, 25:18, 25:16), SMS PZPS II Szczyrk - Silesia Volley Mysłowice przełożony na 16.10, Pogoń Proszowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski - przełożony.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: