Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zawodniczki KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski przegrały przed...

2 liga siatkówki kobiet. KSZO SMS Ostrowiec przegrało z Wisłą Kraków. Ostrowczanki urwały seta [ZDJĘCIA]

Zawodniczki KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski przegrały przed własną publicznością drugi mecz w rozgrywkach II ligi siatkówki kobiet z drużyną TS Wisła Kraków. Jeden set udało się wygrać, a cały mecz był bardzo wyrównany.

Podopieczne Piotra Brodawki swój debiut przed ostrowiecką publicznością potraktowały bardzo poważnie, w kolejnych setach nie ustępując znacząco rywalkom z Krakowa. Dwa pierwsze przegrały do 21, natomiast w trzecim secie ostrowczanki wygrały 25:23. Ostatni jednak należał już zdecydowanie do rywalek, trenowanych przez byłą reprezentantkę Polski Magdalenę Śliwę.

KSZO SMS - TS Wisła Kraków 1:3 (21:25, 21:25, 25:23, 10:25)
KSZO: Katarzyna Gałczyńska (libero), Aleksandra Mich, Kaja Klepacz, Natalia Imiełowska, Aleksandra Ścibisz, Wiktoria Zielińska oraz Kornelia Jakus, Nela Wójcik, Karolina Wiatr, Wiktoria Rdzanek (libero), Martyna Kmuk, Emilia Piotrowska, Magdalena Turek, Martyna Żurawska.

Święty Jan Paweł II patronem Staszowa. Tak było podczas uroczystości (NOWE ZDJĘCIA)

LZS Znicz Chęciny wystartował w Wrestling Tour'21 (ZDJĘCIA)