2. liga. Wygrana AZS UJK Społem Kielce nad Orłem Przeworsk

PK
Anna Benicewicz-Miazga
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS UJK Społem Kielce wygrał z Orłem Przeworsk.

AZS UJK Społem Kielce - Orzeł Przeworsk 33:27 (16:15)

AZS UJK Społem: Jastrząb, Kość - Bernacki 2, Papaj 3, Bulski 4, Boszczyk 6, Curyło 5, Kubicki, Stępnik 4, Szafarczyk 2, Bysiak 2, Sornat 4 (2), Hady 1.

To nie był najlepszy mecz gospodarzy. Niżej notowany Orzeł przez ponad 40 minut stawiał faworytowi mocny opór. Zespół z Przeworska lepiej otworzył mecz, AZS UJK Społem wyszedł na prowadzenie w 14 minucie, dwie minuty później wygrywał 10:7 i prowadził cały czas do przerwy, choć w niewielkim wymiarze.

Tuż po przerwie goście znów wygrywali. Jeszcze w 36 minucie było 17:18, potem kielczanie stopniowo zaczęli narzucać swoje warunki gry. W 46 minucie wygrywali 24:20, a w 51 - 29:22.