2. liga. Wyraźna wygrana rezerw PGE VIVE Kielce w Przeworsku

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Orzeł Przeworsk przegrał z PGE VIVE II Kielce.

Orzeł Przeworsk - PGE VIVE II Kielce 27:35 (14:14)

PGE VIVE II: Wałach, Kuczkowski - Wójcik 6, Fąfara 3, Syska 2, Kordos 4, Żmudzki 8, Gala 6, Szaniawski 1, Włodarski 2, Cieszkowski 2, Zdziech 1, Głogowski, Cender, Balawejder.

Pierwsza połowa była wyrównana i prowadzenie kilka razy przechodziło z rąk do rąk. W 10 minucie prowadzili gospodarze 6:3, w 20 goście 11:9, w 25 PGE VIVE II wygrywało 14:10, ale proste błędy kielczan pozwoliły Orłowi doprowadzić przed przerwą do remisu.

Po niej przewaga drużyny trenera Aleksandra Litowskiego była już wyrażna. W 40 minucie rezerwy mistrzów Polski wygrywały wprawdzie tylko 21:19, ale kolejne dziesięć minut było w ich wykonaniu najlepsze w meczu. Zafunkcjonowała obrona, uruchomił się kontratak, w 50 minucie było 30:22 i praktycznie po meczu.