27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Miedzierza...

  27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Miedzierza już gra. Przekazano dochód z charytatywnego turnieju futsalu (ZDJĘCIA)

  sem

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Miedzierza już gra. Przekazano dochód z charytatywnego turnieju futsalu (ZDJĘCIA)
  1/15
  przejdź do galerii

  ©Szkoła Podstawowa w Miedzierzy

  Po raz pierwszy w Miedzierzy odbył się charytatywny turniej futsalu. Turniej zorganizowano w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  I Turniej Charytatywny Futsalu zorganizowano w hali sportowej mieszczącej się przy Szkole Podstawowej w Miedzierzy. Turniej był zarazem okazją do zbiórki pieniędzy, które zasilą tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Do udziału w turnieju zgłosiło się czternaście drużyn między innymi z Zaborowic, Lisich Jam, Radoszyc, Kozowa, Końskich,Miedzierzy, Smykowa, Pieradeł, Królwca i Stanowisk. To właśnie reprezentanci Stanowisk okazali się zwycięzcami rozgrywek.

  Ponadto na wszystkich uczestników turnieju czekała słodka niespodzianka w postaci tortów, które przygotowała Rada Rodziców - Agnieszka Smulczyńska, Agnieszka Stachera oraz Joanna Nowicka.

  Organizatorem turnieju był Dawid Kołodziejczyk, a wspierała go Beata Janiszewska, która pełni funkcję szefa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miedzierzy.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Indzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz

  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ. Kontrole escape roomów w całej Polsce

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Wideo

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone