27. Finał WOŚP w Kielcach. Wieleba, Jurecki, Restek i...

  27. Finał WOŚP w Kielcach. Wieleba, Jurecki, Restek i mnóstwo pieniędzy na WOŚP w Galerii Echo [WIDEO, ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Anna Bilska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  27. Finał WOŚP w Kielcach. Wieleba, Jurecki, Restek i mnóstwo pieniędzy na WOŚP w Galerii Echo [WIDEO, ZDJĘCIA]
  1/84
  przejdź do galerii

  ©Anna Bilska

  Ponad 30 tysięcy złotych z samych licytacji udało się zebrać w sobotę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Galerii Echo w Kielcach. W niedzielę kolejne atrakcje i światełko do nieba w formie pokazu laserowego.


  W Galerii Echo w Kielcach tradycyjnie licytacje prowadzi prezenter Daniel Wieleba. Atmosferę razem z nim podgrzewał konferansjer z Kielc, Jarosław Bukowski. Duet z dużym poczuciem humoru zachęcał klientów Galerii Echo do licytowania wielu fantów. Jak okazał o się wieczorem - bardzo skutecznie, bo z samych licytacji zebrano kwotę 30 450 złotych. W poniedziałek poznamy pełną kwotę, bo należy do niej doliczyć pieniądze z puszek wolontariuszy. - Moja jest lekka, ale to dobry znak, bo są w niej same papierkowe pieniądze - mówiła Ilka ze Szczepu Pikującego Orła (Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego Kielce-Południe).

  Przy Czerwonej Scenie, gdzie odbywały się zacięte licytacje, można było spotkać ich stałych uczestników. Pan Łukasz co roku poszukuje tu sportowych koszulek. Tym razem udało mu się wylicytować koszulkę reprezentanta Polski i zawodnika Korony Kielce
  Bartosza Rymaniaka oraz Julena Aginagalde, piłkarza ręcznego PGE VIVE Kielce.

  Gościem licytacji był piłkarz ręczny Michał Jurecki, który podarował koszulkę i piłkę. Sportowych fantów było mnóstwo, ale nie brakowało też elektronicznych sprzętów, zabawek, czy voucherów do restauracji, na zajęcia, czy biletów do teatru.

  Także tym razem chętnie licytowali państwo Magdalena i Paweł Dziewierz wraz z synami Oskarem i Filipem.

  Waldemar Kęćko, prezes Świętokrzyskiego Klubu Tańca i Tańca Sportowego JUMP, także co roku licytuje na rzecz WOŚP. Tym razem stał się właścicielem ogromnego pluszowego misia wylicytowanego za 700 złotych. Maskotkę podarował swojemu klubowi, młode tancerki były zachwycone.

  Licytacje uświetnił występ kieleckiego gitarzysty Piotra "Restka" Resteckiego, który zagrał swoje dwa nowe utwory. Był też pokaz młodych ratowników Świętokrzyskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, występ akrobatyczny Marty Jandy, właścicielki My Way Pole Dance Studio.

  Oko cieszyły też motoryzacyjne perełki, które zaparkowały w galerii dzięki pasjonatom z Kieleckiego Stowarzyszenia Motocyklistów CK Riders i ich przyjaciołom z różnych stron województwa.

  Na scenie prezentował się Kielecki Klub Sportowy Karate Kyokushin prowadzony przez braci Kęćko, Świętokrzyski Klub Tańca i Tańca Sportowego Jump i Kielecki Teatr Tańca.

  W niedzielę na atrakcje i licytacje do Galerii Echo zapraszają stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskie i Biegacz Świętokrzyski.

  Niedzielna impreza odbędzie się pod hasłem „Świętokrzyskie Serca dla WOŚP”. Początek o godzinie 12. Będą występy wokalistów Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach, Maksymiliana Chaby (uczestnika pierwszej edycji Disco Star, ósmej edycji programu Must Be The Music w Polsacie oraz show Talent Kielc), pokaz Akademii Tańca Kamili Drezno, karnawałowy pokaz mody pań z Klubu Modnej Babeczki,pokaz Krav Maga Kielce, o 18.10 zaśpiewa Krzysztof KIS. O 19.40 wspólne wykonanie hymnu WOŚP. W godzinach 12-20 wiele dodatkowych atrakcji, między innymi „Bieg po schodach” - organizowany przez grupę „Urodzony Biegacz”; a od 12 do 16 dekorowanie słodki serc organizowane przez Cukiernię Świat Słodyczy. Światełko do nieba w niedzielę (13 stycznia) o godzinie 20 na ostatnim poziomie parkingu wielopoziomowego - będzie to pokaz laserowy połączony z muzyką.

  ZOBACZ TAKŻE PROGRAM INNYCH IMPREZ W RAMACH WOŚP W KIELCACH


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Indzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Gość

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo