3 liga. Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0. KSZO 1929 zakończył 2021 rok porażką w Chełmie

Damian Wiśniewski
Drużyna Rafała Wójcika przegrała z KSZO 1929
Drużyna Rafała Wójcika przegrała z KSZO 1929 Damian Wiśniewski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski doznał drugiej porażki z rzędu. Tym razem uległ na wyjeździe Chełmiance Chełm.

Chełmianka Chełm - KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (0:0)
Bramka:
Łukasz Mazurek 72 z rzutu karnego.
Żółte kartki: Zając (dwie).
Czerwona kartka: Zając 90+1.
Chełmianka: Ciołek - Brzozowski, Mazurek, Budzyński, Wołos, Wiatrak, Bednara (67. Bonin), Piekarski, Czułowski (82. Wójcik), Dziubiński (60. Skoczylas), Kahsay (67. Myśliwiecki).
KSZO 1929: Lipiec - Pawlik (60. Gałecki), Sylwestrzak, Camargo, Zając - Majda (80. Smykowski), Kuzior, Stefanowicz, Brągiel, Szela (80. Dereń) – Grudziński (75. Gruchała -Węsierski).
Sędziował Rafał Szydełko (Wola Rafałowska).

Piłkarze z Ostrowca Świętokrzyskiego przed tygodniem przegrali 0:3 z Podhalem Nowy Targ i teraz doznali drugiej z rzędu wyjazdowej porażki.

Jedynego gola strzelił z rzutu karnego Łukasz Mazurek w 72. minucie spotkania. KSZO 1929 próbował odrabiać straty, ale nie zdołał strzelić ani jednego gola, a spotkanie kończył w dziesiątkę - za dwie żółte kartki czerwony kartonik otrzymał Mateusz Zając. Było to w doliczonym czasie gry do drugiej połowy.

KSZO 1929 zakończył grę ligową w 2021 roku z 23 punktami zdobytymi w 18 spotkaniach.