3 liga. Czarni Połaniec przegrali 0:1 na własnym boisku z Motorem Lublin. Nasza drużyna nadal w strefie spadkowej

Krzysztof Łętocha, trener Czarnych Połaniec.
W meczu trzeciej ligi, Czarni Połaniec przegrali 0:1 z Motorem Lublin.

Czarni Połaniec - Motor Lublin 0:1 (0:1).
0:1 Szymon Kamiński 38.

Czarni: Gnatek - Załucki, Witek, Misztal, Buczek (80 Misiak), Dereń (55 Bawor), Karólak, Tetlak (70 Janiec), Ryguła, Krępa, Skiba.

Czarni do meczu z Motorem przystąpili bez trzech podstawowych piłkarzy, Kacpra Wątróbskiego, Jakuba Zięby (nadmiar żółtych kartek) i Rafała Michalika (kontuzja). Z kolei po pauzie za żółte kartki do gry wrócili Damian Skiba i Mateusz Załucki.
Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Motoru. Lublinianie w 38 minucie zdobyli bramkę. Po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego, strzałem głową bramkarza Piotra Gnatka pokonał Szymon Kamiński.

W samej końcówce meczu znakomitą sytuację mieli gospodarze na wyrównanie. Po zagraniu piłki w pole karne przez Mateusza Jańca z pięciu metrów do bramki nie trafił Sebastian Ryguła.
- Już kibice krzyknęli gol i cieszyli się z gola, ale piłka od centymetry minęła słupek i trafiła w boczną siatkę - mówił po meczu Mateusz Sobierajski, kierownik Czarnych Połaniec.

Po 24 kolejkach, Czarni z 18 punktami zajmują spadkowe 17 miejsce.