3 liga. Czarni Połaniec przegrali 2:3 na własnym boisku z Wisłą Puławy. Coraz trudniejsza sytuacja naszego zespołu

W meczu 19 kolejki trzeciej ligi, Czarni Połaniec przegrali 2:3 z Wisłą Puławy.

Żółte kartki: Karólak (Czarni), Król, Skałecki (Wisła),

Czarni: Borusiński- Wątróbski, Załucki, Witek, Misiak (73 Bawor), Misztal, Janiec (65 Ryguła), Królak, Tetlak, Krępa (79 Meszek), Buczek.

Wisła: Socha- Barański, Poznański, Skałecki, Król (46 Litwiniuk), Kobiałka (46 Supryn), Maksymiuk, Zmorzyński (82 Popiołek), Kacprzycki, Zuber, Stanisławski.

Czarni do meczu z Wisłą przystąpili bez swojego n najlepszego napastnika, Damiana Skiby, który jest kontuzjowany oraz Michał Michalik, który z kolei ma złamany palec. Z kolei po karencji za żółte kartki do podstawowego składu Czarnych wrócił kapitan, Mateusz Załucki i Marcin Misiak.

Mecz zaczął się do podopiecznych trenera Piotra Mazurkiewicza dobrze. W 15 minucie, po zagraniu piłki przez jednego z graczy Czarnych w pole karne, tak trafiła piłka w głowę obrońcę gości i wpadła do siatki.
Długo Czarni nie cieszyli się z prowadzenia. W 26 minucie, strzałem z woleja popisał się Przemysław Skałecki i piłka zatrzepotała w siatce.
W 31 minucie mocny strzał Marcina Zubera obronił Jakub Borusiński, ale wobec dobitki Łukasza Kaprzyckiego już był nasz bramkarz bezradny.
Po 120 sekundach już był remis. Bramkarza Wisły pokonał Kacper Wątróbski.
Początek drugiej połowy zły w wykonaniu Czarnych. Po kilku minutach gry, goście za sprawą Szymona Stanisławskiego zdobywają bramkę.

Po tej przegranej, Czarni nadal w ligowej tabeli w strefie spadkowej.

- Drugi raz wiosną pierwsi zdobywamy bramkę i drugi raz schodzimy z boiska pokonani. Ambicji i zaangażowania nie można nam odmówić, ale brakuje wykończenia. Jakieś fatum ciąży nad nami, bo nie dość, że nie zdobywamy punktów to jeszcze ciągle jakieś kontuzje - mówił po meczu Piotr Mazurkiewicz, trener Czarnych.