3 Liga. Czarni Połaniec wygrali z Orlętami Radzyń Podlaski. To trzecie zwycięstwo z rzędu. Zobacz zdjęcia z meczu

Bartosz Wartałowicz
Czarni Połaniec wygrali 2:1 z Orlętami Radzyń Podlaski w ramach 25 kolejki 3 Ligi grupy 4. Zobacz zdjęcia z meczu.

Kolejna wygrana Czarnych Połaniec

Czarni Połaniec - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1 (1:1)
Bramki: Krystian Kardyś 8, Jakub Kałaska 48 - Karol Rycaj 9
Czarni: Wieczerzak, Misztal, Bakowski, Smoleń, Bawor, Kardyś, Kałaska, Galara, Wiktor (63 Wątróbski), Banik (63 Łąk),(78 Żądło) - Martinez (78 Gębalski).
Orlęta: Kołotyło – Chaliadka (79 Korolczuk), Kamiński, Duchnowski, Szymala, Skrzyński, Rycaj, Szczygieł, Kobiałka, Kuźma (43 Roguski), Maj (79 Walków).
Żółte kartki: Misztal - Skrzyński.
Sędziował: Marek Kulczyk (Kraków).

Od pierwszej do ostatniej minuty meczu byliśmy lepsi. W 9 minucie rywal nas zaskoczył, ale kontrolowaliśmy przebieg gry i zasłużenie wygraliśmy

- powiedział Michał Szymczak, trener Czarnych.

Zobaczcie zdjęcia z meczu, klikając w przycisk galerii:

Zespół z Połańca rozpoczął spotkanie od mocnego uderzenia, bo już w 8 minucie do siatki Orląt trafił Krystian Kardyś. Zaledwie 60 sekund później goście doprowadzili do wyrównania. W 12 minucie dobrą interwencją popisał się Marcin Wieczerzak, który zapobiegł utracie gola. Na kolejnego gola trzeba było czekać do drugiej połowy. W 48 minucie do siatki trafił Jakub Kałaska. Przyjezdni stwarzali duże zagrożenie po stałych fragmentach gry, ale Czarni czujnie zagrali w defensywie i utrzymali korzystny wynik.