3 liga. Czarni Połaniec wygrali z Wólczanką w Wólce Pełkińskiej

Z piłką, Patryk Tetlak.
Z piłką, Patryk Tetlak. Tomasz Kaczmarczyk
W meczu 29 kolejki trzeciej ligi, Czarni Połaniec 3:1 wygrali z Wólczanką w Wólce Pełkińskiej. Było to pierwsze zwycięstwo Czarnych, od kiedy trenerem został Krzysztof Łętocha.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Czarni Połaniec 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Mateusz Załucki 4 z karnego, 0:2 Damian Skiba 9, 1:2 Mateusz Podstolak 55 z karnego, 1:3 Mateusz Załucki 70 z karnego.

Czarni: Gnatek - Wątróbski, Załucki, Witek, Misztal, Buczek, Michalik (86 Dereń), Karólak, Tetlak (67 Misiak, 70 Ryguła), Krępa, Skiba (82 Meszek).

Po karencji za żółte kartki do składu Czarnych wrócili dwaj piłkarze, Mateusz Załucki i Patryk Tetlak, a po kontuzji bramkarz Piotr Gnatek.
Spotkanie dla podopiecznych trenera Krzysztofa Łętochy rozpoczęło się wprost idealnie. Już w 4 minucie Mateusz Załucki pokonał bramkarza Wólczanki strzałem z rzutu karnego. Jedenastkę arbiter podyktował za zagranie piłki ręką. Po kilku minutach gry już było 2:0 po strzale Damiana Skiby. Później nasza drużyna kontrolowała sytuację na boisku i przede wszystkim grała bardzo mądrze w obronie.
Druga połowa w kolei dla Czarnych źle się zaczęła. Gospodarze z rzutu karnego w 55 minucie zdobyli kontaktową bramkę. Po kilkunastu minutach nasz zespół zdobył trzeciego gola autorstwa Mateusza Załuckiego z rzutu karnego i mecz został jeżeli chodzi o wynik zamknięty. Drugi rzut karny dla czarnych został podyktowany z faul Marcinie Misiaku. To tej akcji nasz zawodnik musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.