3. liga. Czwarta z rzędu porażka KSZO 1929 Ostrowiec!

bialanews.pl
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, KSZO 1929 Ostrowiec Św. przegrał w środę z Wólczanką Wólka Pełkińska.

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1 (0:0)
Bramka: Kacper Durda 77.
KSZO 1929: Szymkowiak – Głaz Ż, Kraśniewski Ż, Mężyk, Ziółkowski – Zaklika Ż, Chrzanowski (46. Szydłowski), Imiołek (69. Paluch), Trochim (69. Mąka), P. Kaczmarek – Stanisławski.

W poniedziałek, po trzeciej porażce z rzędu, zarząd KSZO 1929 zwolnił trenera Marcina Sasala, a w środę rozwiązano umowę z jednym z jego asystentów, Bartoszem Grzelakiem. Nowy trener ma zostać przedstawiony w czwartek lub piątek, a w meczu z Wólczanką zespół poprowadził drugi z asystentów Sasala, Janusz Jojko, choć ze względu na jego brak uprawnień, oficjalnie robił to Rafał Barański.

Pierwsza połowa była wyrównana, choć z lekkim wskazaniem na Wólczanke, która miała więcej z gry i powinna prowadzić. Po kontrze gości nastąpiło dośrodkowanie wzdłuż bramki KSZO 1929, Kacer Durda huknął potężnie, ale nad bramką.

Gospodarze zagrali najlepiej przez pierwsze 15 minut po przerwie, kiedy skonstruowali kilka ciekawych akcji. Najlepszą okazję miał Wojciech Trochim, który z rzutu wolnego strzelił pod poprzeczkę, ale bramkarz wybił piłkę.

W 66 minucie powinno być 0:1, ale Krzysztof Pietluch przegrał sytuację sam na sam z Karolem Szymkowiakiem. Jedenaście minut później goście dopięli swego. Po rzucie rożnym bezpańska piłka odbijała się od kilku zawodników, a Kacper Durda z 3 metrów uderzył piłkę głową, trafiając do siatki.

Szansa na remis była w doliczonym czasie, ale Mateusza Mąka po strzale głową z 5 metrów trafił w bramkarza.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE