3 liga. Dwie bramki Amarildo, debiut Adama Mójty i cenna wygrana ŁKS Probudex Łagów z Wisłoką Dębica 3:1 [ZDJĘCIA]

JKM
W trzecioligowym meczu ŁKS Probudex Łagów wygrał z Wisłoka Dębica 3:1. ŁKS Probudex Łagów – Wisłoka Dębica 3:1 (1:1)Bramki: samobójcza Paweł Remut 25, Amarildo 54, 72 – Sebastian Pawlak 10.ŁKS: Pietras 5 – Czerwiak 6, Wilk 6, Ślefarski 6– Krzeszowski 6, Uniat 6, Gierczak 4 (73 Biesiada), F. Rogoziński  4 (59 Mójta) – Imiela 7, Śliwka 3 (46 Amarildo 7), K. Rogoziński 5 (79 Borowiak).Wisłoka: Libera – Cabała, Remut, H. Król – Sojda, Fedan, Prokop, Łanucha, Rębisz – Palonek, Pawlak.Żółte kartki: F. Rogoziński, Wilk, Gierczak – Cabała, Prokop, Sojda.Czerwona kartka: Cabała (Wisłoka) – 90+1 za dwie żółte.Sędziował: Piotr Kawiński (Krasnystaw)Widzów: 150.Beniaminek z Łagowa liczył na zwycięstwo w konfrontacji z Wisłoką i zaczął spotkanie z dużym animuszem. Już w 3 minucie Adam Imiela oddał sprytny strzał z wolnego, po którym piłka odbiła się od słupka. Niestety, parę minut później goście zaskoczyli ŁKS i przeprowadzili kontrę, po której Sebastian Pawlak dał im prowadzenie. Gospodarze odpowiedzieli dzięki akcji aktywnego Imieli, a niefortunnie piłkę do swojej bramki skierował Paweł Remut. W przerwie… pod stadionem w Łagowie pojawiła się grupa 50 kibiców Wisłoki, która zapowiadała się w Internecie wypad na wycieczkę krajoznawczą. Zza płotu widzieli jak po przerwie ich defensywę demoluje Amarildo. Brazylijczyk rozkręca się z dnia na dzień, wygląda coraz lepiej i widać to na zielonej murawie. W 54 wychowanek słynnego Botafogo głową pokonał golkipera z Dębicy po raz pierwszy, a asystę zaliczył Szczepan Krzeszowski. Potem podawał mu Adam Mójta, debiutujący w Łagowie i Amarildo znowu zaskoczył Tomasza Liberą. Świetnie układała mu się współpraca z Mójtą, który zaliczył 89 meczów i 11 trafień w ekstraklasie. Widać, że były, 34-letni zawodnik Korony Kielce będzie wzmocnieniem beniaminka. Gospodarze mogli nawet wygrać wyżej, ale skończyło się na 3:1 na pożegnanie Daniela Łebka. Drugi, do niedzieli trener ŁKS Probudex Łagów odszedł do rezerw Miedzi Legnica. Galeria zdjęć z meczu na kolejnych slajdach. Zachęcamy do obejrzenia ciekawych zdjęć Dawida Łukasika.(JKM)
W trzecioligowym meczu ŁKS Probudex Łagów wygrał z Wisłoka Dębica 3:1. ŁKS Probudex Łagów – Wisłoka Dębica 3:1 (1:1)Bramki: samobójcza Paweł Remut 25, Amarildo 54, 72 – Sebastian Pawlak 10.ŁKS: Pietras 5 – Czerwiak 6, Wilk 6, Ślefarski 6– Krzeszowski 6, Uniat 6, Gierczak 4 (73 Biesiada), F. Rogoziński 4 (59 Mójta) – Imiela 7, Śliwka 3 (46 Amarildo 7), K. Rogoziński 5 (79 Borowiak).Wisłoka: Libera – Cabała, Remut, H. Król – Sojda, Fedan, Prokop, Łanucha, Rębisz – Palonek, Pawlak.Żółte kartki: F. Rogoziński, Wilk, Gierczak – Cabała, Prokop, Sojda.Czerwona kartka: Cabała (Wisłoka) – 90+1 za dwie żółte.Sędziował: Piotr Kawiński (Krasnystaw)Widzów: 150.Beniaminek z Łagowa liczył na zwycięstwo w konfrontacji z Wisłoką i zaczął spotkanie z dużym animuszem. Już w 3 minucie Adam Imiela oddał sprytny strzał z wolnego, po którym piłka odbiła się od słupka. Niestety, parę minut później goście zaskoczyli ŁKS i przeprowadzili kontrę, po której Sebastian Pawlak dał im prowadzenie. Gospodarze odpowiedzieli dzięki akcji aktywnego Imieli, a niefortunnie piłkę do swojej bramki skierował Paweł Remut. W przerwie… pod stadionem w Łagowie pojawiła się grupa 50 kibiców Wisłoki, która zapowiadała się w Internecie wypad na wycieczkę krajoznawczą. Zza płotu widzieli jak po przerwie ich defensywę demoluje Amarildo. Brazylijczyk rozkręca się z dnia na dzień, wygląda coraz lepiej i widać to na zielonej murawie. W 54 wychowanek słynnego Botafogo głową pokonał golkipera z Dębicy po raz pierwszy, a asystę zaliczył Szczepan Krzeszowski. Potem podawał mu Adam Mójta, debiutujący w Łagowie i Amarildo znowu zaskoczył Tomasza Liberą. Świetnie układała mu się współpraca z Mójtą, który zaliczył 89 meczów i 11 trafień w ekstraklasie. Widać, że były, 34-letni zawodnik Korony Kielce będzie wzmocnieniem beniaminka. Gospodarze mogli nawet wygrać wyżej, ale skończyło się na 3:1 na pożegnanie Daniela Łebka. Drugi, do niedzieli trener ŁKS Probudex Łagów odszedł do rezerw Miedzi Legnica. Galeria zdjęć z meczu na kolejnych slajdach. Zachęcamy do obejrzenia ciekawych zdjęć Dawida Łukasika.(JKM) Zdjęcia Dawid Łukasik