3. liga. Klęska rezerw Korony Kielce w Świdniku z Avią

Marcin Radzimowski
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, Avia Świdnik rozgromiła Koronę II Kielce 6:1.

Avia Świdnik - Korona II Kielce 6:1 (3:0)
Bramki: Dominik Maluga 12, Wojciech Białek 32, 49, 55, Kamil Oziemczuk 41, Paweł Uliczny 58 – Artur Piróg 73.
Korona II:Sandach - Więckowski, Seweryś (46. Cukrowski, 54. Rybus), Prętnik (46. Kośmicki), Kordas (46. Malec Ż) - D. Lisowski, Sewerzyński, P. Lisowski, Sowiński - Górski (46. Słabosz Ż), Piróg.

Pierwszą bramkę kielczanie stracili po rzucie rożnym, w polu karnym zrobiło się zamieszanie, w którym najlepiej odnalazł się Dominik Maluga. Strzelec gola w 32 minucie był asystentem przy drugiej bramce – akcję skończył z bliska Wojciech Białek. Na 3:0 podwyższył Kamil Oziemczuk, wykorzystując precyzyjne podanie Pawła Ulicznego. Tuż przed przerwą Arkadiusz Górka trafił w poprzeczkę bramki Korony.

Ale tuż po przerwie zrobiło się 4:0 – Białek pewnie wykorzystał pozycję sam na sam z bramkarzem. Ten sam zawodnik podwyższył na 5:0. Podawał wtedy Uliczny, który był autorem gola na 6:0. Goście, zadowoleni z wysokiego prowadzenia, od tego momentu już tak ostro nie nacierali i goście zdobyli honorowego gola, którego autorem był Artur Piróg.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE