3. liga. KSZO 1929 Ostrowiec przegrał w Wólce Pełkińskiej. Decydująca bramka w dodanym czasie

ARB, PK
Artur Bżdżoła/nowiny24.pl
W zaległym meczu 3. ligi piłkarskiej, Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1. Gospodarze decydującego gola zdobyli w czasie dodanym do drugiej połowy.

Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO Ostrowiec Św. 2:1 (0:0)
Bramki: Piotr Łazarz 51, 1:1 Konrad Zaklika 59, 2:1 Adrian Skrzyniak 90+1.
KSZO 1929: Lipiec – Głaz, Majewski, Mężyk, Ziółkowski (60. M. Kaczmarek) – Szydłowski (46. Pawlik), Partyka, Zaklika, P. Kaczmarek (81. Nowak), Paluch (63. Smuczyński) – Stanisławski.

Goście zaczęli mecz dobrze, choć nieskutecznie - najpierw uderzenie Szymona Stanisławskiego obronił bramkarz, a za chwilę piłka po strzale Michała Palucha trafiła w słupek. Jedyną swoją okazję w pierwszej połowie Wólczanka stworzyła w końcówce.
Kilka minut po rozpoczęciu drugiej odsłony Piotr Łazarz płaskim mierzonym strzałem pokonał bramkarza KSZO. Radość miejscowych nie trwała długo - po kilku minutach wyrównał Konrad Zaklika, uderzając z bliskiej odległości. To goście mogli wygrać, ale dobrze w defensywie interweniował Krystian Wrona.

W końcówce gospodarze dominowali, a w dodanym czasie zadali decydujący cios, gdy Adrian Skrzyniak skutecznie dobił piłkę po wcześniejszej obronie bramkarza KSZO.

W innych zaległych meczach:
Avia Świdnik - Jutrzenka Giebułtów 6:0 (2:0)
, Piotr Darmochwał 4, Paweł Uliczny 6, Mateusz Kompanicki 66, Wojciech Białek 69, 79, Rafał Kursa 86.

Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)

21. Hetman Zamość 32 8 24–113
1. miejsce - awans, 16.-21. miejsce - spadek.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: