Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W sobotę 16 stycznia trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec...

3 liga. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał sparing z Wieczystą Kraków (GALERIA)

Gwiazdy Wieczystej ograły KSZO (GALERIA)

W sobotę 16 stycznia trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 0:2 w roli gospodarza sparing z Wieczystą Kraków z małopolskiej klasy okręgowej. Na boisku w zespole gości zagrali między innymi strzelec obu goli Radosław Majewski, Sławomir Peszko (byli reprezentanci Polski) oraz Jakub Bąk i Michał Miśkiewicz, byli zawodnicy Korony Kielce.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wieczysta Kraków 0:2
Bramki:
Radosław Majewski 19, 28

KSZO: Lipiec – Wasilewski, Kraśniewski, Dwórzyński, M. Kaczmarek – Głaz, Imiołek, Mężyk, testowany, Szydłowski – Chrzanowski oraz Szymkowiak, Persona, Zaklika, Majewski, P. Kaczmarek, Stanisławski, Paluch, zawodnicy testowani.

Wieczysta: Miśkiewicz – Guzik, Kalemba, Krasuski, Jampich, Bąk, Majewski, Pietras, Kura, Peszko, Szewczyk oraz Urbański, Zieliński, Korczyk, Madejski, Krawczyk, Kumah, zawodnik testowany.

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do zespołu gości, który stwarzał sobie większą liczbę okazji bramkowych, oddawał więcej strzałów i w końcu, za sprawą uderzeń Radosława Majewskiego, zdobył dwie bramki. Pierwszą po asyście od Sławomira Peszko, drugą po strzale z rzutu wolnego. Dwaj byli reprezentanci Polski świetnie rozumieli i szukali się na boisku w wielu akcjach.

W drugiej połowie trener KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Tadeusz Krawiec, dokonał kilku zmian i gra jego zespołu wyglądała lepiej, a cały mecz był bardziej wyrównany.

Więcej goli nie było nam jednak dane oglądać. Rozgrywany w trudnych warunkach pogodowych, przy obficie sypiącym śniegu, mecz 2:0 wygrał zespół Wieczystej Kraków prowadzony przez byłego trenera KSZO, Przemysława Cecherza.