3. liga. ŁKS Probudex Łagów pokonał Wisłę Sandomierz

Archiwum
W meczu 3. ligi piłkarskiej, ŁKS Probudex Łagów wygrał z Wisłą Sandomierz.

ŁKS Probudex Łagów - Wisła Sandomierz 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Adam Imiela 40 z karnego, 2:0 Amarildo 58, 2:1 Mateusz Stańczyk 90+1.

ŁKS Probudex: Michalski – Wilk, Krzeszowski, Ślefarski, Kolasa – Gierczak (83. Biesiada), Mydlarz, Rogala (73. Grzela), Szałas (83. Baran) – Imiela, Amarildo (73. Szymański).

Wisła: Jurewicz – Pieniążek, Kajpust, Sudy, Wiśniewski - Stańczyk, Taranek, Tyl, Chmielowiec, Klockowski (59. Kopczak) - Matuszewski (59. Zawiślak).

Mecz przebiegał pod wyraźne dyktando gospodarzy. - Wisła nie ma już tak mocnego zespołu, jak jesienią. Mogliśmy wygrać wyżej – skomentował trener zespołu z Łagowa, Ireneusz Pietrzykowski.

ŁKS Probudex objął prowadzenie w 40 minucie, gdy niezawodny w tym elemencie Adam Imiela wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na najlepszym zawodniku gospodarzy w tym spotkaniu, Dawidzie Szałasie. Podwyższył w 58 minucie Amarildo, który wykorzystał akcję Szałasa i jego podanie wzdłuż bramki.

Łagowianie mieli jeszcze kilka okazji do zdobycia bramek, ale w pierwszej połowie niecelnie uderzali Amarildo (dwukrotnie), a w drugiej Szałas i Imiela. Honorowego gola zdobyli za to w dodanym do drugiej połowy czasu gry goście – błąd Patryka Wilka wykorzystał Mateusz Stańczyk, wychodząc do pozycji sam na sam z bramkarzem, mijając go i trafiając do siatki.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: