3 liga piłkarska. Wisła Sandomierz wygrała w Sieniawie z Sokołem

W meczu 3 ligi piłkarskiej, Wisła Sandomierz pokonała 4:3 Sokoła w Sieniawie. Zwycięskiego gola w 90 minucie strzelił Jakub Łata.

Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz 3:4 (2:1)
3:4 Jakub Łata 90.

Wisła: Wierzgacz - Czerwiak, Kolbusz, Korona, Chorab (87 Konefał) - Piątkowski, Kamiński, Putin (90+2 Sudy), Mokrzycki, Ferens (62 Piechniak) - Sornat (69 Łata).

Jakub Łata w 90 minucie strzałem w okienko z pola karnego, po błędzie w ustawieniu defensywy Sokoła, zapewnił wygraną Wiśle. To drugi komplet punktów sandomierskiego zespołu, ale pierwszy zdobyty na wyjeździe przez podopiecznych trenera Dariusza Pietrasiaka.
Gospodarze po 20 minutach prowadzili już 2:0. Przestój gospodarzy w 32 minucie wykorzystał Wiktor Putin, strzelając kontaktowego gola. Na początku drugiej połowy, w zamieszaniu podbramkowym, najlepiej odnalazł się Dawid Korona, doprowadzając do wyrównania. Sokół wziął się za grę i Patryk Kapuściński głową wyprowadził ponownie miejscowych na prowadzenie. Radość z prowadzenia trwała tylko kilkadziesiąt sekund. Indywidualna akcja Piątkowskiego zakończyła się strzałem w długi róg i ponownym remisem. Sokół od 76 minuty grał w dziesiątkę gdyż drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartką ukarany został Damian Skała.

Ocenia mecz
Dariusz Pietrasiak, trener Wisły Sandomierz: -Nasza gra nie wyglądała źle, ale do przerwy zdołaliśmy zdobyć tylko jedną bramkę. W drugiej połowie już dominowaliśmy na boisku. Decydującego gola strzeliliśmy w doliczonym czasie. Nie ma jednak znaczenia, kiedy trafia się do bramki rywala, ważne jest zwycięstwo i cenne trzy punkty.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!

Oto nowe PGE VIVE Kielce. Zobacz skład na sezon 2018/2019

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Znana sportowa para z Kielc na bajecznych wakacjach

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 8

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

k
kibic

są trzy punkty i to najważniejsze , czasem drużyna potrzebuje takiego kopa , grali do końca , więc im zależy , forma mam nadzieje idzie w górę , ten pomysł z Dolomitami do sprawdzenia , bo na zakłady w dawnej hucie nie ma co liczyć , tam mają inne priorytety i przynajmniej na razie nie interesuje ich sponsorowanie sportu zawodowego

A
Aaaa

A moze odnosnie sponsorowania druzyny. Jest w Sandomierzu taka firma jak KOPALNIA DOLOMITU czy cos tego typu. Prosba do Zarządu. Moze Panowie pomyslcie o tym, czy nie zapukac do tamtejszych drzwi i nie pomyslec o tej firmie na powaznie. Z tego co sie orientuje to prezna.grupa kilkunastu spolek o nazwie PBI. I prosze spojrzec na zdjecie Klimontowianki z ostatniego meczu. Zdjecia na echu dnia.  Oni sponsoruja w jakis sposob Klimontow. Moze to moglby bys sponsor strategiczny?. To tylko pomysł. Jednak pomysly sie realizuje a marzenia sie spełniają. Odnosnie meczu. Nareszcie, może w koncu cos sie zacznie kleic bo ostatnio mi sie troche niedobrze robilo patrzac na grę. I mam pretensje do kibiców. Gdzie jesteście?. Wasz doping jest super wiec wroccie i nie gniewajcie się jesli macie jakies pretensje. Podpowiadam. GRUPA PBI. Czy mecz z Korona bedzie imprez masową? Wpisy na forum faktycznie czasem przesadzone. Łata strzelił i jest ok. Moze strzeli wiecej. Wiadomo. Walczymy o utrzymanie wiec lekko nie będzie i moze pojawi sie jeden wartosciowy w przeewie zimowej.

R
Rosół

Wymiotować mi się chce jak czytam te komentarze ostatni raz weszlem na to forum widać że tu jedna osoba paja nienawiścią do tego klubu i piłkarzy h..... j ci w du... pe pisz sobie dalej jak Mo ci to humor poprawić może kiedyś ktoś przypadkiem się dowie kim jesteś i nie pieprz że ma każdy prawo wyrazić swoją opinię bo jest to żałosne, interesuje się piłką Świętokrzyska od wielu lat czytam artykuły na Echu bo jestem ciekawy co dzieje się w klubach ale pod innymi artykułami i informacjami odnośnie innych klubów nie ma tyle nienawiści co tu i nie ważne czy te drużyny wygrywają czy nie
Jesteś poprostu niedowartosciowanym śmie....ciem

G
Gość

Weś sie chłopie nie kompromituj! Uważasz że jak łacie udało sie strzelić jedną bramkę ( bo pewnie mu zeszła piłka z nogi ) to już go okrzykniemy gwiazdorem ?!!! Facete nie ma umiejętności na tą ligę i sprawa jest oczywista !

G
Gość

Wielka sensacja w Sieniawie, Wisła pokonała wielkiego Sokoła  B)

Raz na 10 meczy to strzelił by i napastnik rezerw.

Byłem w sobotę na meczu rezerw grał Poński i Łata. Nie wyróżnili się zupełnie niczym na tle innych zawodników A klasowych  :lol:

Nasza obrona na ten moment to dramat, na szczęście nadrabiamy w ataku. Piątkowski wraca do formy, Putin bardzo dobre wzmocnienie, chyba najlepsze ostatnich paru sezonów. Ciekawe czy go utrzymamy chociaż na następną rundę.

G
Gość

A to, że piszesz na jakimś śmiesznym forum pod pseudonimem nie zrobi z Ciebie eksperta ani nie oznacza to, że się znasz na piłce

W dniu 10.09.2018 o 13:25, Gość napisał:

Jesteśmy i będziemy. Łatę, że strzelił gola nie zmieni to w księcia futbolu, ani Wisłę w solidną trzecioligową drużynę. Obrona to kabaret i z tym jest teraz największy problem.

G
Gość

K
Kibic

Halo halo gdzie sie pochowali krytycy zawodników Wisły ? A w szczególności krytycy łaty ? .. Gdzie jesteście ?